VersloSavaite.lt   
2020 12 17, 16:35
Smulkiesiems verslininkams skaudžiai smogė ir karantinas, ir paskelbta neteisinga informacija

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Trečiadienį per vieno iš didžiųjų Lietuvos TV kanalų žinias nuskambėjęs pašnekovo teiginys, kad prekybos miestelis „Urmas“ nedirba yra neteisingas. Kaune įsikūrusiame miestelyje veikia maisto parduotuvės ir turgus, maitinimo įstaigos teikia maistą išsinešimui, skelbia bendrovė.

 

Dirba ir kitos prekybos ir paslaugas teikiančios vietos, kurių veikla yra leidžiama karantino laikotarpiu.

reklama

 

„Didžiąją dalį mūsų nuomininkų sudaro smulkieji verslininkai, kuriuos karantino suvaržymai veikia labai skaudžiai. Dalis jų turėjo užsidaryti visai, o tiems, kurie dirbti gali – irgi labai sunku, nes pirkėjų srautas dėl suprantamų priežasčių yra labai sumažėjęs. Todėl per vieną žiūrimiausių laidų šalyje nuskambėjęs pašnekovo teiginys, esą nedirbame visai, situaciją gali pabloginti dar labiau.

 

Užtikrinu, kad maisto ir kitos prekybos bei paslaugų vietos, kurių veikla šiuo metu leidžiama, tikrai dirba. Jokiu būdu nekviečiame žmonių atvykti nesant būtinybei, bet jei turite apsipirkti – prekybos miestelis šiuo metu tam yra labai palanki vieta. Dėl nedidelio pirkėjų srauto apsipirktumėte tikrai saugiai, o kartu ir padėtumėte išgyventi smulkiajam vietos verslui“, - sakė „Urmo“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

 

Šiuo metu „Urme“ įprastu darbo laiku dirba: Centrinis Kauno turgus, maisto prekių ir specializuotos veterinarijos prekių parduotuvės Rytinėje galerijoje, Pilkoji ir Baltoji galerijos, vaistinė Raudonajame pasaže, bankas ir valiutos keitykla. Maitinimo įstaigos ruošia maistą išsinešimui.

 

Iš viso čia darbuojasi apie 6 tūkstančius smulkiojo verslo atstovų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: