reklama

reklama

Skaitytojų dienoraščiai   
2010 03 12, 14:28
Skaitytojo laiškas: „Užtenka verkšlenti ir niurzgėti!“

Image
Lietuva
Apmaudu, kad Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmečio minėjimą temdo įvairių veikėjų viešojoje erdvėje skleidžiamas apgailėtinas verkšlenimas, girdi, „ne už tokią Lietuvą mes kovojom“.

 

Taip ir norisi pasakyti – jei esate nepatenkinti rezultatu – vadinasi per mažai kovojote. Keista, kad daugelis, ne tik eilinių piliečių, bet garbingų, išsilavinusių (netgi kai kurie signatarai!) žmonių nesupranta, kad dabartinėje santvarkoje galioja taisyklė „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“. Ir nėra ko tikėtis malonės „iš aukščiau“.

 

Žinoma, ne ideali mūsų valstybė, daug dar jai ko trūksta. Ir dideliai daliai žmonių iš sovietinio mąstymo persiorientuoti sunku. Kaip ten bebūtų – sovietinėje okupacijoje praleidome penkiasdešimt metų, o patys tvarkomės viso labo tik dvidešimt.

 

Bet todėl ir norėtųsi iš tokių žmonių, kaip signatarai, ar kiti visuomenės lyderiai, girdėti aiškią ir tikslią kalbėseną: kodėl padėtis yra tokia, kokia yra, ko trūksta, kad ją galėtume pakeisti, ir, svarbiausia, kad GALIME tai padaryti.

 

Dabar gi, paklausius specialių „šventinių“ televizijos laidų, paskaičius spaudą arba naujienų portalus internete tik ir girdime apie demoralizuotą, pakrikusią, be ateities Lietuvą. Taip iš tiesų galima sudaužyti ir paskutinius didžiausio optimisto vilties likučius...

 

Todėl pabaigai galiu tik pakartoti – baikime verkšlenti ir imkimės veiksmų. Kiek patys nuveiksime, tiek ir būsime verti.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama