reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 12 12, 10:26
Siūlo telefoną, kuriam nebaisus nei šaltis, nei ugnis

Image
Doogee s60
Nesunaikinamas telefonas už labai gerą kainą – taip trumpai būtų galima apibūdinti vieną iš naujausių „Doogee“ kūrinių, ką tik Lietuvą pasiekusį atsparųjį telefoną S60.

 

Internete populiarumo jau spėjo sulaukti trumpas video filmukas, kuriame S60 išbandomas šalčiu, ugnimi, verdančiu vandeniu. Jis netgi metamas iš maždaug antro aukšto pro langą ant kieto grindinio, telefonu – tiek ekrano, tiek priešinga puse – kalamos vinys. Visus šiuos išbandymus telefonas atlaiko ir veikia lyg nieko nebūtų atsitikę.

 

S60 atsparumą garantuoja ypatingas metalinis amortizuojantis korpusas ir „Corning Gorilla Glass 5“ stiklas.

reklama

 

Tačiau šis modelis – ne tik atsparumo pavyzdys. Po tvirtu paviršiumi tūno pakankamai įspūdingi šio telefono parametrai, užtikrinantys greitą ir patogų naudojimąsi. 8 branduolių 2.5 GHz procesorius, 6 GB + 64 GB atmintis, 5580 mAh baterija, greitasis įkrovimas, 5.2“ FullHD ekranas, 21.0 MP kamera.

 

„S60 yra puikus variantas tiems, kurie nori naudotis visais išmaniojo telefono teikaimais privalumais bet kokiomis aplinkos sąlygomis. Tokius telefonus renkasi alpinistai, statybininkai, ūkininkai, keliautojai ir kiti į rūsčias ar ekstremalias sąlygas dažnai patenkantys žmonės. Tačiau kur kas svarbiau tai, kad dabar atsparųjį telefoną galės įsigyti gerokai daugiau žmonių.

 

Jį taip pat bus lengviau turėti ir kaip antrąjį telefoną, nes S60 kaina beveik dvigubai mažesnė už kitų gamintojų labai panašius kūrinius – apie 400 Eur“, - pasakojo „Doogee“ telefonus Lietuvoje platinančios bendrovės „Mobilalus“ atstovas Gediminas Bieliauskas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 

reklama

reklama