reklama

reklama

alfa.lt   
2010 02 01, 00:00
Dėvėtų drabužių verslas išgyvena renesansą


Komentarai (2)
Volvarin, 25-10-2012 20:39
Neišpasakytai poilsiaujantis namo vos ne pašonėjeLiepa 26, 2011 20:23Mielieji, jūs čia visi drskaotės dėl to, dėl ko aš niekada nesuku galvos: dirbu savo darbą ir spjaunu (širdyje) į visokius auditus ir impotencijas. Sodas puikus, upė šalia, batviniai kad užaugo irgi kopūstai, dargi morkos jau lipa iš lysvių ir žvalgosi puoduosna. Meskit viską šalin nors laikinai jei jau įnikot gadinti savo sveikatą net atostogų metu iki gatavumo. Gyvenam vieną kartą, spjaunu ir dar kartą spjaunu į visokius nmva ir upc'us Žinoma, pasidomiu jų darbais, radęs man tikusią mintį užsifiksuoju dienoraštyje, tačiau vagą ariu SAVO Saugokit sveikatą, nes dirbsit iki 65-erių, skant
migom, 05-02-2010 11:20
manau kas normaliose parduotuvese pirko tai ir perka, nes akcijos neleidzia nepirkti, tik gal siek tiek reciau nei buvome iprate.
 
O siti padivonai tik visai biedniokams, kur striuke uz 5ąka gali nusipirkt
1–11   


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama