SDG   
2013 06 07, 09:04
SDG bėgikų komanda vienija darbuotojus, šeimos narius ir globos namų vaikus

UAB „SDG“ - lyderė tarp konsultacijų kompanijų Lietuvoje. Įmonė tų pačių kokybės principų laikosi ir organizuodama renginius už darbinės veiklos ribų – SDG komanda Kauno maratone 2013 pretenduoja į Mero taurę, kuri atiteks gausiausiai maratono komandai.

 

Maratone dalyvaus SDG darbuotojai iš visų įmonės skyrių Lietuvoje, daugelis darbuotojų pasikvietė savo šeimos narius ar draugus, o daugiau nei trečdalį komandos sudaro vaikų dienos namų ir vaikų dienos centro auklėtiniai.

reklama

 

Įmonės darbuotojus dalyvavimas bėgime suburia bendram tikslui, dovanoja nekasdienių įspūdžių, suteikia turiningą bei prasmingą laisvalaikį su savo šeimomis ir bendradarbiais. SDG jau daugelį metų bendrauja su įvairiais vaikų globos namais, tad ir šį kartą į bendrą SDG-iečių šventę pasikvietė vaikus iš Kauno vaikų globos namų „Atžalynas“, Kauno m. savivaldybės vaikų globos namų ir iš vaikų dienos centro „Užuovėja“. Dideliam nustebimui, į SDG komandą užsirašė ne po kelis, o po keliolika vaikų iš kiekvienų globos namų ir dienos centro!

 

SDG pasirūpino savo komandos patogiu bėgimu - kiekvienam dalyviui padovanota specialiai bėgimui skirta apranga: sportiniai bateliai bei marškinėliai. Gerą komandos nuotaiką palaikys ir gausi palaikymo komanda, kuri bus išsibarsčiusi visoje Kauno maratono 2013 trasoje – kad bėgikai jaustų nuolatinį palaikymą.

 

Visa SDG įmonė, bėgikų komanda ir palaikymo grupė su nekantrumu laukia šio nekasdieniško, sportiško ir bendruomeniško sekmadienio Kaune.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: