VersloSavaite.lt   
2012 11 26, 13:40
SBA pajamos priartėjo prie milijardo litų ribos

Image
D. Kanapecko nuotr.
Konsoliduotos koncerno SBA pajamos per pirmuosius devynis 2012 m. mėnesius, lyginant su atitinkamu 2011 m. laikotarpiu išaugo 62 proc. ir siekė 832 mln. litų, skelbia bendrovė.

 

Vien per trečiąjį šių metų ketvirtį SBA valdomų įmonių pajamos sudarė 309 mln. litų ir buvo 66 proc. didesnės nei prieš metus. 2011 m. pirmųjų devynių mėnesių koncerno apyvarta buvo 513,6 mln. litų.

reklama

 

„Užsibrėžtas ambicingas tikslas – 2012 metais pasiekti milijardo litų pardavimus ne tik bus pasiektas, bet ir viršytas. Investicijos į technologijas ir nuosavų prekių ženklų vystymą leido mums padidinti veiklos efektyvumą bei kurti didesnės pridėtinės vertės gaminius, o tai teigiamai įtakojo grupės įmonių rezultatus“, – sako koncerno SBA strateginės plėtros viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

 

Vieno iš koncerno verslo vienetų - SBA baldų grupės - pardavimai per pirmuosius 9 metų mėnesius sudarė 480,8 mln. litų ir buvo 28,4 proc. didesni nei pernai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: