VersloSavaite.lt   
2013 12 04, 13:08
„Ryanair“ iš Kauno skraidins nauja kryptimi

Image
Lėktuvas
Pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ nuo pavasario iš Kauno pasiūlys dar vieną naują maršrutą į Sicilijos pietuose esantį miestą Komisą.

 

Skrydžiai, kurie prasidės nuo kitų metų kovo 30 d., bus vykdomi du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

reklama

 

Iš viso 2014 m. vasarą aviakompanija „Ryanair“ iš Kauno pasiūlys skrydžius 21 kryptimi.

 

„Aviakompanija „Ryanair“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti dar vieną maršrutą iš Kauno.  Skrydžiai šia kryptimi bus vykdomi du kartus per savaitę, todėl į šį kraštą bus galima keliauti ne tik savaitgaliui, bet ir ilgesnėms atostogoms. Norintys įsigyti bilietų, netrukus tai galės padaryti „Ryanair“ tinklalapyje.

 

Šia proga aviakompanija siūlo įsigyti 100 tūkst. bilietų visomis aviakompanijos kryptimis, įskaitant keliones iš Kauno į Kaljarį bei Oslą Rygę, tik už 55 litus į vieną pusę. Pasiūlymas galioja kelionėms 2014 metų sausio ir vasario mėnesiais, skrendant pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais.

Susiję straipsniai:

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: