reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 09 15, 12:15
Rudeniui ruošiami ne tik vaikai, bet ir mokyklos bei biurai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Prasidėję nauji mokslo metai pareikalauja ne tik tėvų pasiruošimo, išleidžiant atžalas į mokyklą. Kalendorinis ruduo su rimtais iššūkiais ateina ir mokykloms, vaikų užimtumo, užsienio kalbų centrams ar biurams, kurie patalpose nori naudoti šiuolaikišką įrangą ar priemones tokias, kaip magnetinė lenta, projektorius, lazerinė rodyklė, aukštos kokybės popierius ir pan.

 

Keičiantis vaikams, keistis turi ir klasių, auditorijų patalpos, o specialistai dabar turėtų dirbti moderniuose, patogiai įrengtuose biuruose.

 

Vedinos šio tikslo daugelis įvairių įstaigų ar įmonių prasidėjus rudeniui skuba atsirūpinti nauja technika ir priemonėmis. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kur investuoti?

 

Prioritetas ne vien mokymo metodams, bet ir priemonėms

reklama

 

Paskutiniu metu žiniasklaidoje nemažai diskutuojama apie aukštųjų mokyklų reformą, tačiau, kol vieni daug kalba, kiti atsakingai ruošiasi, įsigydami šiuolaikiškas mokymosi priemones.

 

Pastarajai grupei priklauso daugelis Lietuvos mokyklų, darželių, universitetų, užsienio kalbų mokymo centrų ir panašaus pobūdžio įstaigų, kurios dėmesį sutelkia į patogaus mokymo užtikrinimą, tam naudojant specialią įrangą. „Džiugu, jog nusprendžiama investuoti į šiuolaikiškas, mokymą palengvinančias priemones“, - teigia elektroninės parduotuvės biurogidas.lt atstovai.

 

Jų manymu, projektoriaus įsigijimas, magnetinės lentos ar spalvoti žymekliai ne tik, kad leidžia mokytis ar dirbti patogiai grupėse ar individualiai, bet ir yra daugkartinis, šiuolaikiškas sprendimas, leidžiantis atsisakyti nepatogių plakatų, didelių žemėlapių, tepančios kreidos ir panašių atributų, kuriuos mokyklose ar universitetuose naudojo dar mūsų tėvai.

 

Biurai irgi neatsilieka: juose naudojama konferencijų įranga

 

Didelės dalies įmonių darbas biure šiandien taip pat būtų neįsivaizduojamas be tam tikros technikos, pavyzdžiui, konferencijų įrangos. Ši grupė apima skirtingus biuro priemonių tipus, pradedant nuo mokyklose dažnai naudojamos magnetinės lentos ir baigiant konferencijų stovais ar stiklinėmis lentomis.

 

Organizacijose, kuriose dažnai vyksta susitikimai, vidiniai mokymai, dalinamasi svarbia informacija tokios biuro priemonės ar įranga yra ypač reikalinga bei naudinga. Privalumų, kuriuos gauna žmogus ar įmonė, įsigijusi panašią įrangą, yra ne vienas, juolab, kad ir įstaigų, kuriose naudojamos panašios priemonės, gretos tik didėja.

 

Įmonės konferencijų salėje, kabinete, laisvalaikio zonoje pakabinta kamštinė, stiklinė, magnetinė lenta, pastatytas projektorius, stovas ar didelis baltas ekranas leidžia patogiai pateikti įvairius duomenis – tiek informacinio, tiek mokomojo, tiek pramoginio pobūdžio.

 

Kodėl verta naudoti įvairias biuro priemones?

 

Biuruose, kaip ir mokyklose ar universitetuose, turėti šias priemones verta dar ir dėl to, kad:

 

• taupoma patalpų erdvė. Lentas ar ekranus galima kabinti pageidaujamoje vietoje, kabinimo kryptis irgi gali būti įvairi (tiesa, apie tai reikėtų pasidomėti dar prieš pirkimą), jos nebūna atsikišusios, o konferencijų stovai yra mobilūs, tad esant reikalui juos galima paprastai patraukti į šoną;

• jos gali būti naudojamos kelis metus. Kartą įsigijus magnetinę lentą, stovą, ekraną, lazerinę rodyklę ar kitą biuro įrangą, jos keisti nereikės dar ilgai, mat iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos priemonės pasižymi tvirtumu, jų paviršiai lengvai prižiūrimi. Be to taip galima sutaupyti, nes vietoj vienkartinių priemonių – didelių lapų, kreidos – įsigyjamas vienas daiktas, tarnaujantis ilgus metus;

• esant reikalui prie jų galima rinktis įvairius priedus. Internetinės parduotuvės biurogidas.lt atstovai teigia, kad šiuo metu tokių prekių asortimentas yra  kaip niekada didelis: ,,prekyboje galima rasti įvairių spalvų žymeklius, tokių žymeklių laikiklius, magnetus lentoms, magnetinės lentos kempines ir kita. Gausus pasirinkimas leidžia pritaikyti konferencijų įrangą prie įvairių poreikių.“ Taip pat jie skuba pridurti, jog nevertėtų atsisakyti ir tokių tradicinių biuro priemonių, kaip, pavyzdžiui, popierius. Dabar prekyboje jo yra pačio įvairiausio ir jis dažnai prisideda prie dar patogesnio šiuolaikinės technikos naudojimo. Ieškodami tinkamo biuro popieriaus, tiksliai žinokite, kurio formato jums reikia. Lentelėje pateikiami jų dydžiai:

 

 

 

 

Taigi, ruduo tampa nauju atskaitos tašku ne vien moksleiviams, kurie į mokyklas grįžta pailsėję po vasaros atostogų, bet ir įvairių mokslo įstaigų darbuotojams: juk reikia įrengti ir parūpinti mokiniams bei studentams patogią, šiuolaikišką mokymosi įrangą ir priemones.

 

Įmonių biuruose taip pat vis dažniau pastatomos ar kabinamos magnetinės, stiklinės, kamštinės lentos, naudojami projektoriai ar specialūs stovai.

 

Visa tai palengvina kasdienybę, tausoja gamtą ir organizacijų pinigus, mat nereikia kaskart įsigyti vis naujų priemonių. Besikeičiantis mokymosi ir informacijos dalinimosi procesas dabar neįsivaizduojamas be patogios ir šiuolaikiškos įrangos, tad prasidėjęs rugsėjis ar artėjantis spalis gali tapti puikia pradžia atnaujinti patalpas, jei to dar nepadarėte.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama