reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 04 05, 09:37
Renginyje aptars išskirtines verslo galimybes Europos krepšinio čempionato metu

Image
litnews.lt nuotr.
Nepaliaujamai artėja vienas svarbiausių įvykių sporto pasaulyje Europoje ir neabejotinai didžiausias renginys Lietuvos istorijoje – 2011m. Europos vyrų krepšinio čempionatas, kurio metu geriausios rinktinės gaus kelialapius į 2012 m. Londono olimpines žaidynes.

 

Lietuvoje vyksiančiame čempionate susikaus net 24 rinktinės, tuomet laukiama atvykstant 35 000 sirgalių. Tai ne tik didelė garbė mūsų valstybei, bet ir didelė atsakomybė.

reklama

 

„Norime, kad krepšinio gerbėjai, kurie atvyks į Lietuvą, pamatytų ne kelis didžiuosius miestus, bet kuo daugiau mūsų šalies, todėl varžybas rengiame šešiuose miestuose įvairiose Lietuvos dalyse", - sakė Europos krepšinio čempionato organizacinio komiteto direktorius Mindaugas Špokas.

 

Deja, kiek pesimistiškesnėmis mintimis dalinosi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė:

 

„Nemažai svečių, kurie nori užsisakyti viešbučius, yra nusivylę, nes Lietuvos provincijos miestuose Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose, kur vyks pogrupių varžybos, beveik nėra pramogų. Net Druskininkuose, kur galės apsigyventi Alytuje rungtyniaujančių komandų sirgaliai, yra tik keli iki vėlaus vakaro dirbantys restoranai. O juk į tokius renginius atvykę svečiai įpratę po varžybų linksmintis iki paryčių“.

 

Didžioji dalis pinigų paprastai būna išleidžiama ne nakvynei, o restoranuose, baruose, parduotuvėse, suvenyrams, įvairioms pramogoms, apžvalginėms ekskursijoms,  taksi bei kitoms paslaugoms.

 

Tai dar viena priežastis susivienyti visiems Lietuvos miestams bei visų verslo šakų atstovams ir pasistengti  pasiruošti tinkamai priimti atvykstančius sirgalius. Tačiau, kad būtų galima pradėti aktyviai ruoštis čempionatui, reikalinga susipažinti su daugeliu aspektų.

 

Skirtingų verslo sektorių atstovai teigia susiduriantys su įvairios informacijos trūkumu. Iškyla tokie klausimai, kaip keliami reikalavimai, norint gauti leidimus prekybai, renginių organizavimui viešose miestų erdvėse. Kokios jų kainos? Ar miestai  jau turi išrinktus operatorius?

 

Ar tiesa, kad kavinės turinčios lauko terasas negalės transliuoti rungtynių per ekraną? Kokios idėjos pasiteisino praėjusių čempionatų metu? Kaip tapti matomu ir išsiskirti didelio renginio metu? Kaip pristatyti savo paslaugas bei pasiekti sirgalius internetu? Kokias naujas verslo idėjas taikyti čempionato metu?

 

Siekiant atsakyti į šiuos klausimus organizuojamas renginys „Verslo galimybės 2011 metų Europos krepšinio čempionato metu“ (14 d. – Kaune, 15 d. – Vilniuje), kurio pagrindinis tikslas supažindinti Lietuvos verslininkus su bendra čempionato tvarka, galimybėmis bei būdais, kaip tinkamai pasitikti atvykstančius sirgalius bei pasirengti čempionatui.

 

Su FIBA nustatyta bendrąja čempionato tvarka konferencijos dalyvius supažindins Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas. Miestų, kuriuose vyks pogrupio varžybos, savivaldybės atstovai informuos apie galimybes išnaudoti miesto erdves, leidimus, apribojimus bei kitus reikalavimus.

 

Marketingo specialistai informuos, kokias galimybes verslui suteikia didelio masto renginiai ir kaip tapti matomu tokių renginių metu, kokias tradicinio bei netradicinio marketingo priemones naudoti rengiantis čempionatui.

 

Taip pat bus informuojama apie galimybes ir būdus, kaip įmonei prisistatyti ir tiesiogiai pasiekti besidominčius sirgalius internete, apie strategijas, kurios leis radikaliai padidinti pardavimus per trumpą laiką su minimaliomis investicijomis bei 100 lengvai įgyvendinamų idėjų skirtų Europos krepšinio čempionatui.

 

Tikimasi, kad konferencijos metu verslininkams pateiktos idėjos paskatins imtis iniciatyvos ir pagerins ne tik vietos verslo plėtrą, bet ir miestų bei šalies įvaizdį.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama