reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 09 11, 10:49
„RAIT“ įsigijo „GfK“

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Tyrimų įmonė „RAIT“ susitarė su „GfK SE“ dėl „GfK“ veiklų įsigijimo Baltijos šalyse. Pažymima, kad šis veiklų perėmimas neapima GfK Retail and Technology dalies. 

 

„RAIT Group“ – Baltijos regione veikianti tyrimų įmonių grupė, sudaryta iš „RAIT“ įmonės veikiančios Lietuvoje, „RAIT Latvija“ ir „RAIT Faktum&Ariko“ veikiančios Estijoje. Nuo 1993 metų savo ištakas skaičiuojanti įmonė – didžiausia nepriklausoma tyrimų įmonė regione.

reklama

 

„RAIT Group“ generalinis direktorius Kaspar Jänes teigia, kad kartu šios dvi Baltijos šalių įmonės sudarys labai stiprų rinkos žaidėją. Trijose Baltijos šalių sostinėse įsikūrusiuose biuruose dirbančių 40 darbuotojų komanda buvo ir toliau išliks profesionaliu ir patyrusiu visų verslų, pasitelkiančių tyrimų ir konsultavimo paslaugas, partneriu. „RAIT“ sukūrė solidžią rinkos tyrimų įmonę Baltijos šalyse, todėl šis sandoris puikiai atspindi mūsų strategiją.

 

„Esu patenkinta, kad pavyko su „RAIT“ rasti bendrą susitarimą, nes ši įmonė užtikrina puikias galimybes mūsų verslui Baltijos regione ir dėl to visiškai atitinka mūsų poreikius.“ teigia už Baltijos šalyse „GfK“ vykdytą veiklą atsakinga vykdomoji direktorė Mara Taurina.

 

 „RAIT“ taps oficialiuoju „GfK privilegijuotu partneriu Baltijos šalyse“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Ar dovanojate šventines dovanas savo partneriams, klientams?
 

reklama

reklama

reklama