reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 03 16, 16:46
Psichologo konsultacija. Ar tai depresijos požymiai?

Image
Lina Jundulaitė
„Nebežinau, kas darosi su manimi. Man 18 m. tačiau jau gal puse metų ar metus tiesiog nebesuprantu savęs, nebesuprantu savo norų, jausmų. Esu labai nervinga, greitai įsikarščiuoju, puolu į isteriją. Pradėjau nesutarti su šeimos nariais. Namuose jaučiuosi lyg nesava. Ar tai gali būti depresijos požymiai?“, klausia VersloSavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.  

 

Atsakymas. Sveika, na panašu, kad gana ilgą periodą būtų galima įvardyti kaip ne patį maloniausią. Sakai, kad nesupranti savęs, savo jausmų – dėl ko- jie nuolat kinta, ar jie labai prieštaringi, o gal su kuo nors konkrečiai susiję? Galbūt kas nors Tavo gyvenime pasikeitė, kad išmušė pusiausvyrą?

reklama

 

Koks nors konfliktas, netektis arba galbūt kas nors neramina, gąsdina, jauties dėl ko nors nesaugi – visa tai gali turėti įtakos tam, kaip jautiesi. O galbūt tiesiog patiri daug streso, įtampos, nerimo. Tuomet nekeista, jei yra labai lengva susierzinti ar esi lengvai išvedama iš kantrybės. O tuomet konfliktai su šeimos narais gali būti tolimesnė grandininė seka (na nebent dėl jų taip jautiesi). Tad kažkaip norėtųsi žinoti daugiau ir kiek plačiau apie tavo situaciją.

 

Ar tai depresija – nedrįsčiau vertinti – tiesiog reiktų daugiau ir tikslesnių duomenų. Jei labai rūpi išsiaiškinti, o gal tiesiog norsi pačiai save geriau suprasti ar pabandyti rasti išeičių iš tokių situacijų, galbūt šiuo atveju padėtų realios psichologo konsultacijos.

 

Nesu tikra, ar mokaisi, ar studijuoji, bet kuriuo atveju, psichologas turėtų būti ir mokymosi įstaigose, jei ne ten- pasidomėk kur kitur. Nereiktų nerimauti dėl konfidencialumo, nes paprastai jo laikomasi. Tad tai yra saugi vieta susidėlioti daug ką į tinkamas „lentynėles“.

 

Manau, kad šiuo atveju tai gali būti naudinga, ypač, jei pačiai yra noro. Svarbu pasirūpinti savimi ir savo gerove.

 

Deja, negaliu pasakyti tau atsakymo, tačiau tikiuosi, kad pasinaudosi mano siūloma rekomendacija gauti atsakymą. Sėkmės.

 

Užduokite savo klausimą psichologui el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it arba užpildę šią formą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama