TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2011 02 17, 12:03
Pristatytas naujas ergonomiško dizaino „HP TouchSmart“ kompiuteris

Kompanija „Hewlett-Packard“ (HP) pristatė naują „HP TouchSmart 610“ – pirmąjį rinkoje integruotąjį stalinį kompiuterį su 60 laipsnių atlenkiamu daugiataškio lietimo jutikliniu ekranu.

 

Elegantiškas ir dailus „TouchSmart 610“, kuriame kompiuteris ir monitorius yra viename korpuse, gali būti atlenkiamas iš stačios padėties į beveik gulsčią – tokia galimybė leidžia pritaikyti kompiuterį patogiai naudoti įvairiose situacijose: tiek sėdint prie stalo, tiek stovint.

reklama

 

„HP yra kompiuterių su jutikliniu valdymu srities lyderė ir, siekdama gerinti šio valdymo naudojimo potyrius, kiekvienos naujos versijos „TouchSmart“ kompiuterį sukuria taip, kad šis būna intuityviau valdomas, funkcionalesnis ir smagesnis vartotojams, – teigė HP Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono Asmeninių sistemų grupės viceprezidentas Charlas Snymanas. – Naujausia šių kompiuterių karta tik patvirtina taisyklę: sukurtas naujas dizainas, dėl kurio naudotis „TouchSmart“ yra paprasčiau ir patogiau, ir kuris suteikia galimybę verslo klientams pritaikyti kompiuterį ten, kur patogumas, gabaritai ir išvaizda yra svarbūs kriterijai“.

 

Ergonomiškas dizainas padeda nuveikti daugiau

 

Didesnės naujojo „HP TouchSmart“ padėties reguliavimo galimybės, geresni vaizdo pateikimo, jutiklinio valdymo potyriai atneš naudos tiek vartotojams, kuriantiems meninius projektus, tiek aptarnavimo specialistams, kuriems svarbus akių kontaktas su klientu.

 

Naujajame „TouchSmart 610“ yra integruotas 58,4 cm įstrižainės didelės raiškos ekranas, kurį, kartu su visu po juo esančiu kompiuterio bloku, galima atlenkti 60 laipsnių ir beveik paguldyti ant plokščio paviršiaus arba palenkti į vartotojo pusę 5 laipsnių kampu. Šios ekrano padėties keitimo galimybės didina patogumą kompiuterį naudojant ilgesnį laiką, pavyzdžiui, žaidžiant žaidimus arba bendraujant su klientais.

 

Dėl plataus žiūrėjimo kampo savybės vaizdą šiame diodinį (LED) pašvietimą naudojančiame LCD ekrane galima matyti pakankamai gerai ir tuomet, kai ekranas yra atlenktas. Kompiuterį su visu ekranu galima apsukti 180 laipsnių kampu ir tokiu būdu nesunkiai leisti pasinaudoti juo ir kitiems. Pažangi jutiklinė technologija atpažįsta pirštus vos tik juos prilietus prie ekrano ir taip užtikrina tikslesnį kompiuterio reagavimą į lietimus.

 

„TouchSmart“ taupo erdvę, nes jo integruotoji konstrukcija yra plona, o kompiuteriui prijungti naudojamas tik vienas kabelis. Todėl jį nesunku įtalpinti į bet kokią kambario ar biuro erdvę. Kad ekraną būtų patogu naudoti, papildomi valdikliai yra išdėstyti jo šonuose.

 

Intuityviai valdoma programinė įranga ir „Beats Audio“ garso sistema

 

Kompiuteryje įdiegta naujausia HP „TouchSmart software“, kuri skaitmenines pramogas pakylėja į naują lygmenį, sudaranti sąlygas patogiau ir lengviau nei kada anksčiau naršyti internete, redaguoti nuotraukas ar bendrauti socialiniuose tinklalapiuose.

 

Greta valdymui lietimu pritaikytų „Twitter“, išskirtinės HP „RecipeBox“, internetinės vaizdo kameros, muzikos bei kitų programų, vartotojai gali pasirinkti ir daugiau naujų programų iš „TouchSmart Apps Center“ bibliotekos.

 

„TouchSmart 610“ kompiuteryje veikia „Beats Audio“ garso sistema, kuri buvo sukurta bendromis HP ir „Beats by Dr. Dre“ kompanijų pastangomis. „BeatsAudio“ atkuria įrašytą muziką taip, kaip ji skambėjo įrašų studijoje.

 

Žaidimų entuziastams tam tikruose „TouchSmart 610“ modeliuose yra iš anksto įdiegtas „Ubisoft“ realaus laiko strateginis žaidimas „R.U.S.E.“. Vartotojai galės valdyti savo armijas ir nugalėti priešus daugiataškio lietimo technologijos pagalba.

 

„TouchSmart 610“ taip pat yra nauja HP programa „Link-Up“. Ji „TouchSmart“ kompiuterį paverčia savotišku skaitmeniniu namų centru, prie kurio per namų tinklą galima prijungti bet kurį nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį ir paprastai perkelti norimus failus ar peržiūrėti savo nuotraukas, vaizdo įrašus dideliame aukštos raiškos „TouchSmart“ ekrane.

 

„HP TouchSmart 610“ kompiuterį įsigyti bus galima nuo šių metų balandžio mėnesio.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama