VersloSavaite.lt   
2021 11 04, 16:40
Po pertraukos pasirodęs naujas „Huawei“ išmanusis telefonas: koks jis?

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Nuolat savo produktų liniją atnaujinanti išmaniųjų technologijų gamintoja „Huawei“ po pertraukos vėl turi naujienų išmaniųjų telefonų gerbėjams. Šiemet kompanija sugrįžo prie daugelio vartotojų simpatijas jau pelniusios „nova“ serijos.

 

Naujasis šios serijos išmanusis „nova 9“ taip pat išlaiko visas jai būdingas savybes: telefonas už prieinamą kainą, įgyvendina visas technologines funkcijas, išskirtinis dizainas. 

 

„Žmonių poreikiai ir noras atrodyti stilingai – nuolat keičiasi, todėl gamintojai visuomet stengiasi tobulinti ir savo kuriamus įrenginius. Telefonų gamintojai – ne išimtis. Bet sukurti išmanųjį telefoną, kuris atitiktų visus vartotojo lūkesčius – sunkiau. Ypatingai todėl, kad įsigytu įrenginiu žmonės nori naudotis ne vienerius metus. Todėl naujas išmanusis telefonas „nova 9“ yra norintiems ne tik visko viename įrenginyje, bet ir kad jis tarnautų ilgai“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

 

1. Kamerų galimybės

 

Šiandien kamera išmaniajame telefone yra vienas svarbiausių akcentų, todėl gamintojai tam kaskart skiria vis daugiau dėmesio.

 

Telefone „nova 9“ įdiegta „Ultra Vision“ kameros sistema, į kurią įeina net penki objektyvai: keturi telefono gale ir vienas priekyje. Pagrindinė kamera pristatoma su 50 MP raiškos vaizdo jutikliu, o šalia – 8 MP itin plataus kampo objektyvas. Taip pat yra 2 MP makro lęšis bei 2 MP vaizdo gylio jutiklis, kuris leis įamžinti ne tik ryškius portretus, bet ir išgauti kokybišką fono suliejimo efektą. Galiausiai, šiandien vis dar labai aktualus aspektas kiekvienam vartotojui – asmenukės. „nova 9“ turi priekinę (arba asmenukių) kamerą su 32 MP jutikliu, todėl vartotojų pamėgtos nuotraukos atrodys itin gerai.

 

„Naudojantis telefonu „nova 9“, mėgstantys filmuoti galės mėgautis 4K kokybės vaizdo įrašais. Taip pat filmavimo telefonu patirtį pagerins „AIS“ vaizdo stabilizavimo technologija, kuri užtikrins, kad vaizdo įrašai nebus išsilieję ar „drebantys“. Tuo metu mėgstantys fotografuoti, ypatingą nuotraukų kokybę galės pasiekti net ir naktį: tereikia įsijungti naktinei fotografijai skirtą „Super Night Mode“ režimą. Todėl išmaniojo telefono naudotojai net ir vakarinio pasivaikščiojimo metu turės galimybę pasidaryti kokybišką fotosesiją bei įamžinti patikusius vaizdus“, – nurodo U. Eidžiūnaitė.

 

2. Galingumas

 

Modernusis „nova 9“ su geromis žiniomis ateina ne tik pas fotografijos, bet ir technologijų mėgėjus. Todėl norintys ir sklandžiai dirbti, ir pasimėgauti virtualios realybės pramogomis, tikrai įvertins visus techninius išmaniojo telefono duomenis.

 

„Naujausiame „nova“ serijos telefone įdiegtas galingas „Snapdragon 778G“ procesorius bei 8 GB operatyvioji darbinė atmintis įgalina veikti didžiulį technologinį potencialą. Mėgautis visais išmaniojo laimėjimais, pavyzdžiui, naujausiais žaidimais, padės ir aukščiausius rezoliucijos standartus atitinkantis ekranas: telefonas pasižymi 120 Hz ekrano atnaujinimo dažniu, galinčiu perteikti 1,07 mlrd. spalvų. Be to, efektingą naudojimąsi telefonu užtikrins ir ištobulinta vėsinimo sistema“, – teigia U. Eidžiūnaitė.

 

3. Dizaino ypatumai

 

Telefonas yra nuolatinis mūsų palydovas, todėl jis savo naudotoją apibūdina ne blogiau nei vizitinė kortelė.  Taip mano ir išmaniųjų telefonų inžinieriai, kurie nuolat ieško efektingiausio sprendimo, apimančio ne tik didžiausią technologinį pažangumą, bet ir stilingą išvaizdą.

 

„Telefono „nova 9“ dizainas pasižymi blizgančia bei į šviesą reaguojančia telefono nugarėle, kuri neabejotinai leis išsiskirti iš minios. Paties telefono spalvą Lietuvoje galima rinktis iš dviejų skirtingų variantų: juodos ir šviesiai mėlynos. Be to, stilingumo prideda ir išmaniai ant telefono nugarėlės išdėstyti kameros objektyvai bei plonas ir ypatingai lengvas, vos 175 g sveriantis telefono korpusas“, – išskiria U. Eidžiūnaitė.

 

4. Įrenginio baterija

 

Prie išmaniųjų telefonų vidutiniškai praleidžiame mažiausiai po kelias valandas per dieną, tad įkrovimo klausimas yra neabejotinai svarbus. Išsikrovęs išmanusis šiandien yra beveik tas pats, kas sustojusi diena. 

 

„Telefonas „nova 9“ susitvarko ir su įrenginio įkrovimo iššūkiais. Tai padeda padaryti telefone įdiegta ilgaamžė ir galinga 4300 miliampervalandžių (mAh) baterija. Svarbu paminėti ir greitojo įkrovimo funkciją. Šiandieniniais laikais ši funkcija yra tikras išsigelbėjimas ir būtinybė, kuri leidžia pakrauti telefoną itin greitai. Pavyzdžiui, „nova 9“ su 66 W greitojo įkrovimo funkcija pilnai pakrauti galima vos per 38 minutes“, – sako U. Eidžiūnaitė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: