reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 06 28, 11:11
Po Joninių – remontuojamų telefonų antplūdis

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Praėjus ilgajam Joninių savaitgaliui prasidėjo dėl telefonų gedimų besikreipiančių „Tele2“ klientų antplūdis – prognozuojama, kad šią savaitę remontuojamų telefonų padaugės dvigubai.

 

Tokia statistika „Tele2“ Telefonų priežiūros centre pasitvirtina kasmet.

reklama

 

Per Jonines prasideda tikrasis poilsio gamtoje sezonas, telefonų gedimų ne tik padaugėja, bet ir pasikeičia jų pobūdis. Ilsintis gamtoje įrenginiai daugiausiai genda dėl smėlio, drėgmės ar karščio padarytos žalos.

 

„Po dažno šventinio savaitgalio pas mus padvigubėja remontuojamų telefonų. Ten, kur žmonės ilsisi ir linksminasi, mobiliųjų įrenginių laukia daugiau pavojų. Gamtoje tų grėsmių dar daugiau, ypač – išmaniesiems telefonams. Žmonės užsimiršta, kad kenkia ne tik vanduo ar drėgmė, bet dar smėlis ir karštis“, – sako Evaldas Viselga, „Tele2“ Telefonų priežiūros centro vadovas.

 

Keliaujant į gamtą galima iš anksto pasirūpinti mobiliųjų įrenginių apsauga – įsigyti telefono dėklą, kuris saugos nuo drėgmės ir smėlio. Dėkliukai tapo dar svarbesni, kai dauguma žmonių turi labiau pažeidžiamus išmaniuosius telefonus.

 

Karštą vasaros dieną mobiliuosius įrenginius reikėtų saugoti ir nuo tiesioginių saulės spindulių. Saulėje – ant  automobilio panelės ar ežero kranto – palikto įrenginio ekranas nuo karščio gali atsiklijuoti.

 

Kaip teisingai gelbėti sušlapusį telefoną?

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama