15min.lt   
2012 05 24, 11:53
Patvirtinta: dujos brangs

Image
Dujinė
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pritarė „Lietuvos dujų“ prašymui nuo šių metų liepos pirmos didinti gamtinių dujų kainas.

 

„Lietuvos dujos“ prašė VKEKK patvirtinti didesnes gamtinių dujų kainas. Maistą ant dujų gaminantiems ir ne daugiau kaip 500 kubinių metrų dujų per metus sunaudojantiems gyventojams dujos brangs 19,7 proc.

reklama

 

Projekte nurodoma, kad I pogrupio vartotojams pastovioji gamtinių dujų kainos tarifo dalis nekinta (1,95 Lt per mėnesį), tačiau kintamoji dalis turėtų būti 46 centais didesnė (2,79 Lt už kubinį metrą su PVM).

 

II pogrupio vartotojams, sunaudojantiems nuo 500 kubinių metrų iki 20 tūkst. kubinių metrų ir vartojantiems dujas šildymui, kintamasis tarifas augs 24 proc. (nuo 1,75 ct už kubinį metrą iki 2,17 ct už kubinį metrą).

 

III pogrupio vartotojams, per mėnesį suvartojantiems daugiau nei 20 tūkst. kubinių metrų dujų, kubinio metro dujų kaina taip pat ūgtelės 24 proc.

 

 

 

 

 VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: