Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2014 02 24, 15:28
Naujos grožio prekių parduotuvės atidaryme – lūpų grimo kolekcijos pristatymas (foto)

N. Šabanausko nuotr.
N. Šabanausko nuotr.
Kaune duris atvėrė kitokią grožio kultūrą puoselėsianti parduotuvė pavadinimu „bote bote“. Atidarymo metu piešinių ant kūno kūrėja Rima Berdnikovienė pristatė pirmąją Lietuvoje lūpų grimo kolekciją.

 

Anot jos, tautiečiai neišnaudoja dar vienos galimybės išsiskirti iš minios.

reklama

 

„Apie lūpų grimą mažai kas yra girdėjęs. Bet tai puiki galimybė padaryti įspūdį, garsiai pareikšti tai, kaip jautiesi ir ką galvoji. Svarbu, kad lūpas „pavertus“ piešiniu nebereikia ilgai mąstyti, ką apsirengti ar kaip susišukuoti“, – su šypsena dėstė „body art“ specialistė.

 

R.Berdnikovienė pasakojo, kad nusiplauti specialius grimo dažus yra paprasta. Tam tereikia vandens. Norint, kad kūriniai ant lūpų išsilaikytų ilgiau, tektų naudoti papildomas, maždaug parą piešinį išsaugančias priemones.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Lūpos – specifinė, itin jautri kūno vieta. Piešiant aplink jas reikia elgtis atsargiau. Bet ji labai ryški, todėl nebūtina išsigrąžinti viso kūno, kad pasiektum norimo efekto“, – tvirtino autorė.

 

Pasižiūrėti neįprastų grimo sprendimų į „bote bote“ susirinko nemenkas būrelis svečių, tarp kurių buvo ir žinomų, profesionaliomis bei sunkiai randamomis kosmetikos priemonėmis besidominčių žinomų žmonių – švenčių planuotoja Inga Budrienė, aksesuarų kūrėja Inga Petrikaitė, aktorė Milda Štakėnaitė, stilistas Mantas Petruškevičius, renginių organizatoriai Paulius Šiupienius ir Eglė Rauličkytė, dizainerė Gintarė Ačaitė, verslininkė Kristina Strolienė, laisvalaikio namai „Nautilus“ vadovė Edita Plūkienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukų autorius Nerijus Šabanauskas

 

Daugiau nuotraukų VersloSavaite.lt Facebook paskyroje.

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: