reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 04 06, 11:34
Naujoji BILIETAI LT svetainė atlaikys didesnius lankytojų srautus

Startavo nauja nacionalinio bilietų platintojo BILIETAI LT elektroninė renginių bilietų parduotuvė www.bilietai.lt. Į daugiau nei metus trukusį naujos sistemos ir svetainės dizaino sukūrimą investuota apie 150 tūkst. litų.

 

„Apsisprendimui sukurti visiškai naują svetainę, kuri yra mūsų įmonės veidas, didžiausios įtakos turėjo vis modernėjančios technologijos ir nuolat augantys klientų poreikiai. Vienas svarbiausių mūsų tikslų, kuriant naująją BILIETAI LT svetainę, buvo jos funkcionalumo praplėtimas ir greitis“, - sako BILIETAI LT sistemų valdymo ir vystymo direktorė Eglė Švedaitė.

reklama

 

Jos teigimu, dirbant su vienais didžiausių savo sirties profesionalų, pavyko pasiekti visų užsibrėžtų tikslų – dabar naujoji BILIETAI LT svetainė gali atlaikyti nuo 5 iki 10 kartų didesnius lankytojų srautus, o bilieto įsigijimo laikas sutrumpėjo iki 2 minučių.

 

Interneto sprendimų kompanijos UAB „Gaumina“ direktoriaus Dariaus Bagdžiūno teigimu, kuriant naują BILIETAI LT svetainę, visų pirma, buvo atsižvelgiama į pagrindinę šios svetainės funkciją – patogų ir greitą bilietų įsigijimą, ir pagal tai buvo kuriamas patrauklus, subtilus ir neperkrautas svetainės dizainas.

 

„Viena iš įdiegtų labiausiai patogumą užtikrinančių naujovių - ypač funkcionalūs salių planai, gerokai palengvinantys bilietų pasirinkimą į norimas vietas“, - sako svetainės programavimo darbus atlikusios UAB „nSoft“ direktorius Lukas Radvilavičius. 

 

Anot BILIETAI LT sistemų valdymo ir vystymo direktorės, naujos svetainės pranašumą pajus ir renginių organizatoriai.

 

„Naujoje svetainėje pateikiama aiškesnė ir vizualiai patrauklesnė renginio informacija, taip pat papildomi renginių statusai bei įrankiai, leidžiantys geriau pristatyti savo renginį“,- sako ji.

 

Svetainės atnaujinimas buvo įgyvendintas dalinai pasinaudojus Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama ir pritaikius priemonę „E-verslas LT“, pagal kurią BILIETAI LT naujos bilietų platinimo sistemos sukūrimui buvo skirta 35 tūkst. litų.

 

BILIETAI LT yra didžiausias bilietų platintojas Lietuvoje. Įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 200 didžiausių pramoginių bei kultūrinių šalies renginių organizatorių. Šiandien BILIETAI LT prekybos tinklą sudaro 66 kasos prekybos centruose ir renginių vietose. Bendrovė taip pat turi dukterines kompanijas Ukrainoje ir Baltarusijoje. 

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 

reklama

reklama