Aktualijos

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams turime daug įvairių rūpesčių. Vienas iš jų – kokius drabužius išsirinkti, kad stilingai atrodytume šventiniame vakarėlyje ar kalėdinėje šeimos fotosesijoje.

Nuo senovinių interjero puošmenų iki didžiulės begemoto kaukolės. Tokių eksponatų galima pamatyti Kaune penktadienį prasidėjusiame ir visą savaitgalį vyksiančiame tarptautiniame senturgyje „Laiko ratu“.

Moderniųjų technologijų bendrovė „Huawei“ skelbia kasmetinio išmaniųjų telefonų fotografijos ir vaizdo įrašų konkurso „Next Image“ pradžią. Šių metų tema – „Įkvėpk pasaulį“ (angl. Inspire the World).

Finansų ministerijai atnaujinus BVP prognozę, išlaidos šalies gynybai ir saugumui 2022 metams didinamos daugiau kaip 148 mln. eurų. Tokiu būdu užtikrinama, kad iki 2,52 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) būtų skiriama Lietuvos įsipareigojimams, susijusiems su naryste NATO, vykdyti.

Sostinėje prieglobstį nuo karo radę ukrainiečiai ir toliau mokysis lietuvių kalbos. Atnaujinama registracija į nemokamus valstybinės kalbos kursus suaugusiesiems, laikinai apsigyvenusiems Vilniuje.

Šį savaitgalį Kaune vykstančiame senturgyje „Laiko ratu“ iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių suvažiavę prekybininkai siūlo įvairiausių sendaikčių ir antikvarinių daiktų. Nemažą dalį tarp jų sudaro ir įvairiausi seni spaudiniai, tarp kurių kolekcininkai atranda ir išskirtinių egzempliorių.

Eros pabaiga – pranešama, kad ketvirtadienį eidama 97-uosius metus mirė Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II.

Lietuvos paštas išleidžia grafikės, tapytojos Ugnės Žilytės kurtą pašto ženklą lietuviškam desertui šakočiui. Pašto ženklo nominalas – 0,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt.

Geras miegas – neatsiejama produktyvios dienos ir geros nuotaikos dalis. Tačiau ką daryti jei kankina nemiga? Pasak miego trenerės Agnės Rudžianskaitės 1 iš 13 žmonių skundžiasi rytiniu galvos skausmu. Ir labai dažnai tai gali būti būtent netinkamos pagalvės pasekmė.

Karas Ukrainoje kelia vis didesnę įtampą pasaulinėje grūdų rinkoje. Pasak ekspertų, situacija tampa sunkiai nuspėjama, tačiau prie pokyčių bus priversti greitai prisitaikyti tiek ūkininkai, tiek gyvulininkystės, paukštininkystės ūkiai.

Šįryt 09:30 val. sutriko „Smart-ID“ veikimas Lietuvoje.

Atėjus vasarai būtina atgaivinti po žiemos nusilpusį organizmą, papildant natūraliais fermentais, antioksidantais ir vitaminais. Tam geriausiai pasitarnauja šviežios daržovės, kurias galima užsiauginti patiems net ir gyvenant bute.

Šį savaitgalį Kaune kudakuos, gagens, burkuos, cypsės dekoratyvinių ir veislinių paukščių paroda. Prekybos miestelyje „Urmas“ bus galima paganyti akis į kelis šimtus išskirtinės išvaizdos sparnuočių – nuo mažyčio viščiuko iki didžiulio kalakuto.

Visą šį savaitgalį Kaune šurmuliuos tarptautinis senturgis „Laiko ratu“. Viename didžiausių tokio pobūdžio renginių Baltijos šalyse šimtai prekybininkų siūlo įvairiausių sendaikčių ir antikvarinių daiktų, tarp kurių galima rasti ir nemažai išties vertingų, retų eksponatų.

 Renginių organizatorius „Live Nation Lietuva“ informuoja, kad vasarą Lietuvoje įvyks populiariųjų „Måneskin“ koncertas Lietuvoje, Vilniuje.

Valstybinės kalbos inspekcija leido viešai vartoti frazę „Ruskij vojenyj korabl, idi nachui“. Tai LNK televizijos laidai „Labas vakaras, Lietuva“ antradienį patvirtino Audrius Valotka, Valstybinės kalbos inspekcijos viršininkas.

Dar vasarą „Avia Solutions Group“ vadovybė, reaguodama į Lietuvoje susidariusią situaciją, susijusią su Baltarusijos rėžimu bei šalies sieną nelegaliai kertančiais migrantais, kreipėsi į Lietuvos Respublikos Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę su pažadu labdaros principu į gimtąsias šalis skraidinti migrantus.

Nors pastaraisiais metais visoje  šalyje gimstamumas mažėjo, sostinėje šiemet gimimų registruota daugiau nei pernai. Iki paskutinės metų savaitės sostinėje gimė 6521 naujagimis, 2020 m. – 6332, 2019 m. – 6751.

Šį rudenį, po karantino suvaržymų ir vasaros atostogų daugelis vyrų pastebėjo, kad reikėtų atsinaujinti savo spintos turinį. Dalis sugrįžo dirbti į biurus, vėl atsirado daugiau gyvų darbo ir verslo susitikimų, o tam reikia ir atitinkamos reprezentatyvios aprangos. Kas ne itin svarbu buvo bendraujant nuotoliniu būdu.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija informuoja, kad nuo šiandien, liepos 1 dienos, Galimybių pasas galioja tik renginiams, vaikų neformaliam ugdymui bei ligonių lankymui.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 10 - 29 is 1874

reklama