reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 12 13, 12:08
Naujam verslo centrui – 2 mln. eurų paskola

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
„Citadele“ bankas suteikė 2 milijonų eurų paskolą bendrovei K14, kuri vysto unikalų verslo centrą smulkiems prekybininkams.

 

Plėtotojas į projektą investuoja ir 1,2 mln. eurų nuosavų lėšų. Numatomos investicijos į visą projektą – virš 3 mln. eurų. Projektas plėtojamas Žirmūnuose, Kareivių g. ir duris atverti planuoja 2018 metų pavasarį.

reklama

 

Naujasis verslo centras įsikurs aktyvioje Kareivių gatvėje, šalia sporto klubo „Impuls“. Planuojama, kad centre bus iki 7 parduotuvių, o šalia esančiame pastate įsikurs „Švaros brolių“ tunelinė automobilių plovykla. Jau sudarytos nuomos sutartys su keliomis sporto, laisvalaikio prekes siūlančiomis įmonėmis.

 

Anot K14 vadovo ir bendraturčio Ramūno Bložės, verslo centro koncepcija gimė kalbantis su smulkiais prekybininkais ir matant jų iššūkius, kaip efektyviai valdyti nuomos kaštus ir turėti klientų srautus pritraukiančią prekybos vietą.

 

Patalpų nuomos kainos didžiuosiuose prekybos centruose auga ir smulkesniems prekybininkams tampa sunku pakelti šiuos kaštus, o papildomai dar reikia pasirūpinti ir kur sandėliuoti prekes ar įkurti administraciją. 

 

Prekybos įmonės verslo centre turės apie 240 kv.m. ploto, kurį sudarys prekybos zona, sandėliavimo ir biuro patalpos. Iš viso centre bus apie 2000 kv.m. nuomojamo ploto.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 

reklama

reklama