VersloSavaite.lt   
2022 05 05, 11:02
Natūralių akmenų papuošalai: pomėgis tapo verslu

Image
Foto
Įsibėgėjant pavasariui atsiranda daugiau progų pasipuošti. Be kita ko, ir natūralių akmenėlių papuošalais, kuriuos nesunkiai galima pasigaminti ir patiems.

 

Šis užsiėmimas, dažnai vadinamas tiesiog karoliukų vėrimu, labai populiarus tarp jaunų, vaikus auginančių moterų gan dažnai perauga ir į verslą. Įdomu, kad tokia kūryba dabar užsiima ir nemažai vyrų.

 

Natūralūs akmenys – nesenstanti klasika

 

Viena iš populiariausių vietų Lietuvoje, kur papuošalų kūrėjai ieško medžiagų – Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusi parduotuvė „Svereta“. Jos direktorė Laima Butkevičienė teigia, kad natūralių akmenų papuošalų mados yra gan stabilios.

„Klientų poreikiai visada išlieka panašūs. Pavasarį žmonės ieško šviesių ar ryškių atspalvių akmenėlių, žiemą prekyba sumažėja, o ir spalvas klientai renkasi tamsias, juodas“, - teigia pašnekovė.

reklama

 

Nepaisant to pašnekovė pastebi, kad šį sezoną klientus domina blizgūs, kristaliniai karoliukai, šviesūs akmenėliai. Populiariausi – kalnų krištolas bei rožinis kvarcas.

 

Apyrankės – mėgstamiausias gaminys

 

„Apyrankė yra populiariausias gaminys. Jas klientai gamina ne tik moterims, tačiau ir vyrams bei vaikams. Apyrankės pagrindą sudaro karoliukai, o papildomai dedasi įvairus metaliniai intarpai“, - sako Laima Butkevičienė.

 

Pašnekovė akcentuoja, kad klientams labai patinka personalizuoti gaminiai. „Mes pjauname lazeriu įvairias formas ir graviruojame pasirinktu tekstu. Klientams patinka, kad gali savo gaminiuose panaudoti personalizuotas detales“, - sako parduotuvės atstovė.

 

Pašnekovė pažymi, kad būtent šį sezoną klientai vis dažniau perka įvairius perliukus kaklo papuošalams, todėl gali būti, jog vasarą pamatysime naują tendenciją.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: