TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2019 08 28, 10:50
Moteriškais batais prekiaujantis vyras: moteriai reikia mokėti parduoti

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kaunietis Nerijus Vaikšnys visą gyvenimą sukasi moteriškų batų pardavimo versle. Per ilgus veiklos metus vyras ne tik prisimena ne vieną šmaikštų nutikimą, tačiau taip pat pastebi ir visuomenės požiūrio pokyčius.

 

Pasak pašnekovo, anksčiau pamačiusios moteriškų batų parduotuvėje vyrą moterys dažnai net neužeidavo arba užėjusios skubėdavo greitai išeiti. Kitos klausdavo, o kurgi pardavėja?

„Taip pasitaiko ir dabar, bet kur kas rečiau. Manau, kad ir dėl besikeičiančio visuomenės požiūrio ir dėl to, kad turime daug nuolatinių klienčių, kurios žino, jog manimi gali pasitikėti“, - sakė N. Vaikšnys.

 

Batų parduotuvė – šeimos verslas

reklama

 

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ moteriškais batais prekiaujantis vyras pasakojo, kad šį verslą pradėjo jo tėvai. „Prieš 27 metus Lietuvoje buvo jaučiamas šios prekės deficitas. Reaguodami į trūkumą tėvai nusprendė imtis būtent tokio verslo“, - teigia vyras.

 

Per tiek metų batų pardavėjas tikina atradęs savus tiekėjus, kurių yra ne viena dešimtis, ir kokybei skiriantis išskirtinį dėmesį.

 

„Esame „įdirbę“ savo prekę. Gauname geros kokybės avalynę, todėl, kad skirtingai nei daugelis neužsakinėjame iš parduotuvių užsienyje. Patys važiuojame į cechus, stebime, tikriname kokybę. Todėl nekokybiškos avalynės būna tikrai labai nedaug ir kainas labai geras sugebame padaryti“, - tikina N. Vaikšnys.

 

Būnant vyru parduoti sunkiau

 

Pasak pašnekovo, prekių asortimentas parduotuvėje yra labai platus, todėl klienčių sulaukia įvairių. „Moterys yra išrankesnės nei vyrai. Norint parduoti moteriai reikia daugiau dirbti su preke. Taip pat turiu įtikinti, kad manimi galima pasitikėti, kad išmanau šią sritį. Vyrui parduoti moterims skirtą prekę yra sunkiau. Tačiau šiais laikais pardavėjas vyras didelės nuostabos jau nesukelia“, - pastebi pašnekovas.

 

Jis sako, kad moterų norai yra skirtingi ir labiausiai priklauso nuo amžiaus. „Vyresnio amžiaus klientės didžiausią dėmesį skiria patogumui. Tuo tarpu jaunesnės ieško naujovių, seka mados tendencijas“, - sako vyras.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama