VersloSavaite.lt   
2022 10 24, 10:11
Molėtuose – „Teltonika“ technologijų centras ir 500 darbo vietų

Image
Teltonika
Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių grupė „Teltonika“ penktadienį Molėtuose atidarė naująjį technologijų centrą. Beveik 11 tūkst. kv. metrų ploto pastatas, kuriame bus sukurta 500 darbo vietų, iškilo itin sparčiai – statybos prasidėjo šių metų pradžioje ir truko kiek daugiau nei 9 mėnesius.

 

Įmonė šiam projektui skyrė 34 mln. eurų ir tai yra didžiausia verslo investicija per visą Molėtų istoriją.

 

Atidarymo šventės metu simbolinę atidarymo juostą kirpo apie 200 svečių, tarp kurių buvo naujojo centro darbuotojai, Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, Lietuvos kariuomenės vadas – generolas leitenantas Valdemaras Rupšys, Molėtų r. savivaldybės meras Saulius Jauneika, pastato architektai, statytojai ir kt.

reklama

 

Technologijų centre veiks robotizuotos elektronikos prietaisų testavimo, surinkimo bei gamybinės linijos, taip pat įsikurs administraciniai ir gaminių projektavimo biurai, laboratorijos. Tai bus antrasis „Teltonikos“ gamybos padalinys, kuriame kas mėnesį bus galima pagaminti apie 500 tūkst. daiktų interneto prietaisų. Iki šiol vienintelė „Teltonikos“ produktų gamyklą veikė Vilniuje.

 

Technologijų centre, kurio vadovu tapo ilgametis „Teltonikos“ darbuotojas Paulius Rutkauskas, jau įsidarbino apie 150 darbuotojų, dauguma jų – iš Molėtų ir aplinkinių miestų. Iki atidarymo likus keliems mėnesiams, jie turėjo galimybę įgyti reikiamų įgūdžių „Teltonika EMS“ gamykloje Vilniuje ir ten susipažinti su įmonės veikla bei darbo ypatumais.

 

Darbuotojams buvo apmokamos kelionės į Vilnių ir atgal, rengiami mokymai bei suteikiama visokeriopa pagalba. Per kelerius metus technologijų centro darbuotojų skaičius išaugs iki 500 ir „Teltonika“ bus didžiausias darbdavys Molėtuose.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: