VersloSavaite.lt   
2013 05 27, 09:50
„Mineraliniai vandenys“ sukirto rankomis su „Volfas Engelman“

Didmeninės prekybos bendrovė „Mineraliniai vandenys“ nuo šiol platins ir lietuvišką alų. Bendrovė pradėjo bendradarbiauti su viena seniausių alaus daryklų Lietuvoje „Volfas Engelman“ ir š. m. gegužę tapo oficialia dalies šio bravoro produkcijos platintoja.

 

Pasak „Mineralinių vandenų“ generalinio direktoriaus Marijaus Cilciaus, sprendimą bendradarbiauti su AB „Volfas Engelman“ lėmė poreikis į bendrovės platinamų produktų krepšelį įtraukti iki šiol jame nebuvusios lietuviško alaus gamintojo produkcijos.

reklama

 

„Papildę asortimentą sparčiai augančios lietuviško alaus bendrovės prekių ženklais, galėsime dar geriau patenkinti klientų poreikius. Iki šiol platinę tik „premium“ klasės importinį alų, dabar savo klientams ir vartotojams pirmą kartą galėsime pasiūlyti ir lietuviško produkto“, – teigia M. Cilcius.

 

„Mineraliniai vandenys“ mažmeninės prekybos vietose ir maitinimo įstaigose platins „Volfo Engelman“ alų,  „Warsteiner“ alų ir keleto kitų „Olvi“ grupės alaus, sidro ir alkoholinių kokteilių prekės ženklų produkciją: „Sheerwood“, „Herkus“, „Lidskoe“, „Žiguliovskoe“, „Smile“ ir kt.

 

„Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas įsitikinęs, kad naujas susitarimas yra abiem pusėms naudingos strateginės partnerystės pradžia: „Bendradarbiavimas sustiprins mūsų pozicijas parduotuvėse ir restoranuose, kur patys savo produkcijos nevežame, kartu padidins ir „Mineralinių vandenų“ produktų krepšelį.“

 

Įmonės numato ilgalaikį bendradarbiavimą, o platinamų prekių ženklų sąrašas artimiausiu metu gali plėstis.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: