VersloSavaite.lt   
2023 10 27, 11:21
„McDonald's“ meniu Lietuvoje papildė nauju mėsainiu

Image
Foto
„McDonald‘s“ plečia vištienos patiekalų meniu ir pristato naują traškų mėsainį „McCrispy“. Taip didžiausias greito aptarnavimo restoranų tinklas reaguoja į didėjantį vištienos vartojimą, kuris „Norstat“ ir „McDonald‘s“ atlikto tyrimo duomenimis, Lietuvoje sudaro iki 60 proc. kasdienio mėsos pasirinkimo.

 

Vištiena itin vertinama dėl savo maistinės vertės, naudojant prieskonius išgaunamos plačios skonių gamos ir prieinamos kainos. Lietuvos gyventojai vištieną renkasi tiek gamindami maistą namuose, tiek lankydamiesi restoranuose.

 

Šalyje vištiena sudaro maždaug 50-60 proc. bendro mėsos vartojimo. Lyginant su namuose gaminamu maistu, „McDonald‘s“ atliktos apklausos dalyviams restoranų patiekalus geriau vertino dėl jų unikalaus skonio (sultingi, gerai pagardinti prieskoniais, traškiai apkepti), patrauklaus pateikimo (puošnesni, labiau viliojantys) ir patogesnio vartojimo (nelieka purvinų indų, taupomas laikas). Respondentai vištienos patiekalus taip pat įvardino kaip dažną savo pasirinkimą.  

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: