VersloSavaite.lt   
2019 09 25, 13:08
Manikiūro tendencijos – ką vertėtų išbandyti?

Image
Manikiūras
Neretai, madų žurnaluose, pasirodymuose pateikiamos originalios idėjos, kurios, deja, ne visada yra tinkamos ir suderinamos su kasdieniais darbais. Visgi, manikiūras yra dar viena saviraiškos priemonė, tad nereikėtų bijoti kažko naujo.

 

Galima žaisti su spalvomis, dizainais, įgyvendinti savo idėjas, taip pat yra tendencijos, kurios padeda ir įkvepia bandyti kažką naujo. Todėl tiek biure dirbančios, tiek aktyviai leidžiančios laiką, tikrai ras idėjų sekančiam manikiūrui, kuris ne tik būtų stilingas, bet ir derėtų su gyvenimo būdu.

reklama

 

Ilgalaikis nagų lakavimas

 

Vienas populiariausių nagų priežiūros būdų šiandien yra gelinis lakavimas. Tai yra išsigelbėjimas moterims, kurios nenori skirti savo laiko ilgoms ir dažnoms procedūroms, kurios neturi ilgalaikio poveikio ir vos po kelių dienų vėl tenka lakuoti nagus. Gelinis lakavimas puikus tuo, jog juo galima džiaugtis kelias savaites, iki tol, kol nagai atauga ir prarandamas estetinis, higieninis grožis. Daugelis meistrų turi didelį spalvų pasirinkimą, tad vienintele problema lieka išsirinkti iš tokios gausybės.

 

Skirtingi spalvoti nagai

 

Šių metų bene populiariausias nagų lakavimo stilius, kuomet visi nagai lakuojami skirtingai. Variacijų yra labai daug: galima pasirinkti visas skirtingas spalvas, rinktis pagal vienos spalvos atspalvius, išbandyti šiltų – šaltų spalvų žaismą. Idėjų ir būdų yra labai daug, svarbiausia nebijoti eksperimentuoti, nes būtent tai šiuo metu yra madinga.

 

Dailė

 

Vis dažniau moterys ryžtasi išbandyti ne tik lipdukus, bet ir įdomius dailės dizainus. Į madą grįžta natūralumas, todėl ir manikiūre netobulumas yra žavus. Linijos, ornamentai, taškeliai – jie gali būti skirtingi, kiek nelygus, nes būtent tai dar labiau pabrėžia nagų, stiliaus unikalumą.

 

Prancūziškas manikiūras kitaip

 

Taip vadinamas ,,prancūzas”, kuomet tik nagų galai yra lakuojami baltai, tapo klasika, kuri dvelkia švelnumu. Šį manikiūrą dažnai renkasi šventėms, dėl jo subtilumo, visgi, argi nesinori pabandyti kažką naujo?

 

Siūloma išmėginti spalvotąjį prancūzišką manikiūrą, kuomet nagai yra lakuojama ne baltai, o spalvotai. Taip pat,jis puikiai atrodo pasirinkus skirtingas spalvas – tai taip pat puiki pradžia toms, kurios norėtų pabandyti skirtingų spalvų manikiūrą, bet kiek nesiryžta.

 

Užs. nr. 20190925-01

 

Verslosavaite.lt