TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2016 11 30, 10:22
Lietuvos vežėjams – didesnė Rusijos leidimų kvota

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuvos vežėjams, gabenantiems tarptautinius krovinius, gera žinia iš Rusijos.

 

Antradienį šios šalies Transporto ministerijoje Maskvoje vykusiame Rusijos ir Lietuvos bendros komisijos posėdyje kelių transporto klausimais buvo sutarta 2017 m. mūsų šalies vežėjams išskirti 170 tūkst. dvišalių ir tranzitinių leidimų bei 30 proc. (iki 8 tūkst. 500) padidinti leidimų krovinių vežimui į/iš trečiąsias šalis skaičių.

reklama

 

„Lietuvos vežėjams priimti sprendimai yra išties svarbūs, nes šis dvišalis susitarimas jiems padės užtikrinti nenutrūkstamą darbą tarptautiniuose krovinių vežimuose kelių transportu“, – sakė l. e. susisiekimo ministro pareigas Rimantas Sinkevičius.

 

Pasirašytu protokolu nustatytos leidimų tarptautiniams krovinių vežimams kvotos leis be jokių kliūčių vežti krovinius tarp abiejų šalių, tranzitu per Lietuvos ir Rusijos teritorijas ir į trečiąsias šalis.

 

Susitikimo metu taip pat susitarta, kad iš 2017 m. Lietuvai nustatytos dvišalių ir tranzitinių leidimų kvotos (170 tūkst. leidimų) mūsų šalies vežėjams bus išskirta 7 tūkst. 500 specialiųjų dvišalių leidimų, kurie leis vežti trečiųjų šalių krovinius be jokių papildomų dokumentų iš terminalų, esančių Lietuvoje. Šiame posėdyje buvo nustatytos ir preliminarios kvotos nereguliariems keleivių vežimams.

 

Abiejų valstybių delegacijos susitarė iki šių metų pabaigos paskirti atsakingus asmenis, kurie operatyviai spręs klausimus, susijusius su Rusijoje priimtais naujais reikalavimais dėl tarptautinių krovinių vežimų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama