reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 08 14, 10:31
Lietuvos restoranų vilkai atrado nišą JAV

Image
Sxc.hu nuotr.
Patyręs Lietuvos maitinimo ir svetingumo (HoRaCe) srities ekspertas Rolandas Pulauskas kartu su partneriu pardavimų vystytoju Justu Vėžiu subūrė stiprią tarptautinę komandą drąsiam žingsniui – atidaryti unikalų restoranų tinklą JAV.

 

Startuolis, pavadintas „Domus Tea“, yra skirtas kokybiškam tėvų su vaikais laisvalaikiui jaukioje kavinės aplinkoje.

 

„Aš su partneriais pirmieji Lietuvoje pristatėme amerikietiškus kokteilius, latino linksminimosi kultūrą, atidarėme pirmąjį Baltijos šalyse braziliško maisto restoraną, tad dabar subrendome kai kuo nustebinti ir Ameriką, - sako Rolandas Pulauskas, klubo „Pabo Latino“ ir restorano „Grill Brazil“ akcininkas.

reklama

 

Įdomu tai, kad ambicingas projektas sujungė lietuvius abejose Atlanto pusėse. Pagrindinis Rolando Pulausko partneris Rokas Beresniovas, iš Lietuvos į JAV emigravęs prieš 17 metų, ir nuo to laiko ėjęs vadovaujančias pareigas įvairiuose JAV bankuose, padėjo ištirti rinką, parengti investicinį planą ir yra atsakingas už investuotojų – tiek privačių, tiek institucinių - pritraukimą.

 

„Mes kartu beveik du metus tyrėme įvairias JAV valstijų rinkas, ieškodami, ką nauja galėtume pasiūlyti. Nuojautą padiktavo gimę vaikai – su jais į kavinę JAV tikrai sudėtinga nueiti: dėl triukšmo ar kitų vaikiškų „šunybių“ gali susilaukti smerkiančių personalo ar kitų lankytojų žvilgsnių. O vietos, kur įrengti vaikų kambariai, dažnai yra žemos kokybės ar neprižiūrimos, tad palikęs ten vaiką prie kavos puodelio negali atsipalaiduoti. Kitas dalykas –vis daugiau žmonių mėgsta dirbti kavinėse, tad tuo metu palikti vaikus saugiai yra labai svarbu“, - problemos esmę apibrėžia Rolandas Pulauskas.

 

Naujosios „Domus Tea“ receptas remiasi trimis pagrindiniais ingredientais: sveiku maistu, rinktinėmis arbatos ir kavos rūšimis ir išskirtine vaikų erdve.

 

Kavinėje bus prekiaujama natūraliais konditerijos gaminiais bei kasdienai tinkančiu sveiku, kokybišku maistu tiek suaugusiems, tiek vaikams. Be to, bus galima pasirinkti patiekalų be gliuteno ar iš veganiško meniu. „Domus Tea“ virtuvės šefas turi daugiau nei 30 metų patirties.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama