VersloSavaite.lt   
2019 10 09, 18:12
Lietuviai reikalauja kultūringų ir išsilavinusių renginių vedėjų: jokių lėkštų juokelių

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Renginių vedėjas Tomas Tracevskis sako, kad pastaruoju metu reikalavimai šiai profesijai gerokai pasikeitė. Kaip ir daugelio lietuvių šventimo įpročiai. Šventės tapo skoningesnės, dažnai jos vyksta įspūdinguose gamtos kampeliuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

Šie pokyčiai jam ir jo žmonai Gretai suteikia galimybę derinti darbą ir keliones. O neseniai pora pasinėrė į nuotykį, kuriame pasijuto kiek kitoje barikadų pusėje, nei buvo įpratę.

 

reklama

Nori švęsti išradingai

 

Tomas profesionaliai renginius veda jau daugiau kaip 10 metų. Pasak jo, vedamų renginių tipas labai priklauso nuo sezono. Vasarą dažniausiai tenka darbuotis vestuvėse ir kitose asmeninėse šventėse, o žiemą įsisuka įmonių šventiniai renginiai.

 

„Kalbant apie pokyčius renginių srityje – dabar klientai pageidauja kultūringo, intelektualaus, išsilavinusio vedėjo. Standartinis prašymas – jokių lėkštų juokelių, „kontaktinių“ estafečių ir balionų.

 

Naujausios renginių tendencijos – mobilūs barai, šampano piramidės, lazerių šou, interaktyvios pramogos, virtuali realybė, žaidimai su aplikacijų pagalba ir panašūs dalykai. Yra daug naujų, įdomių atlikėjų, grupių, kurie kviečiami į tokias šventes. Dar viena nauja ryški tendencija – vestuvės užsienyje“, - apie lietuvių įpročius pasakojo pašnekovas.

 

Iš Maljorkos – prie Komo

 

Ši nauja tendencija atvėrė galimybes keliauti mėgstančiai porai derinti darbą ir keliones užsienyje.

 

„Mano žmona – profesionali visažo meistrė. Ir kartais nutinka taip, kad dirbti tame pačiame renginyje nusamdo mus abu. Tarkime, šiemet abu skridome dirbti vestuvėse Maljorkoje, o iš ten iškart keliavome prie Komo ežero Italijoje. Tad vienu šūviu nušovėme daugiau nei du zuikius – ir smagiai pasidarbavome, ir pakeliavome, ir radome laiko vienas kitam“, - gražiais prisiminimais dalijosi renginių vedėjas.

Vis tik daugiausia laiko kelionėms sutuoktiniai gali skirti spalį–lapkritį ir vasarį–kovą, kai būna renginių „tarpsezonis“. Abu jau yra matę nemažai pasaulio. Greta yra buvusi JAV, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tomas lankėsi Kuboje, Meksikoje, JAV, o pastaruoju metu daug keliauja po Europą motociklais.

 

Medaus mėnuo – Azijoje

 

Trejus metus kartu esanti pora visai neseniai atšventė vestuves, o medaus mėnesį planuoja ankstyvą pavasarį praleisti Azijoje.

 

Nors daugelis poros kelionių vyksta užsienyje, Tomas darbo reikalais daug keliauja po visą Lietuvą ir mato, kaip ji keičiasi bei gražėja, atranda nematytų gražių gamtos kampelių.

 

„Ypač krenta į akis, kad dabar sparčiai renovuojami dvarai, jų parkai, ištisos teritorijos. Todėl jau galvojame apie tai, kad būtų gerai susėsti į kemperį ir kaip reikiant išmaišyti visa šalį”, - planais dalijosi Tomas.

 

Aktyvi pora ne tik keliauja, bet neatsisako galimybės išbandyti ir kitokių nuotykių. Jie buvo vieni iš pretendentų laimėti darbą atogrąžų saloje, kur būtų reikėję praleisti metus ir kurti apie savo gyvenimą ten video blogą. Kadangi konkurencija buvo didžiulė, ten prasibrauti nepavyko. Bet vos tik draugai persiuntė skelbimą apie profesionalių poilsiautojų paiešką Lietuvoje, pora nedelsiant užsiregistravo ir šįkart jai nusišypsojo sėkmė.

 

„Tikėjomės laimėti, juk mes tikri profesionalai“, - šmaikštavo Tomas.

 

Nustebino Birštonas

 

Vis tik šiuo atveju sutuoktiniai atsidūrė, galima sakyti, kitoje barikadų pusėje. Jei įprastai jie stengdavosi kitiems žmonėms suteikti smagių akimirkų, tai dabar buvo rūpinamasi jų poilsiu.

 

Poros, tapusios viešbučių ir poilsio paslaugų e. parduotuvės NoriuNoriuNoriu.lt bei internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ rengiamo konkurso nugalėtojais, ne tik nemokamai poilsiauja Lietuvos arba Latvijos viešbučiuose bei sanatorijose bet ir gauna už tai atlyginimą. Jie dar turi sudalyvauti profesionalioje fotosesijoje ir viešai pasidalinti savo įspūdžiais apie poilsį.

 

Dar daugiau – kelionei į Birštoną Tomui ir Gretai konkurso organizatoriai netgi parūpino automobilį. Į kurortą jie atvyko erdviu naujutėlaičiu „Jeep“ visureigiu, kuris kelionei suteikė dar daugiau teigiamų emocijų. Geros patirtys tęsėsi Birštone įsikūrusiame „Royal SPA Residence“, kur pora mėgavosi įvairiomis procedūromis, o čia dirbantys žmonės paliko labai šiltą ir profesionalų įspūdį.

„Dar įsiminė įdomaus skonio mineralinis vanduo, pasivaikščiojimas palei Nemuno skardį ir specialus takas, skirtas vaikščiojimui basomis. Puiki idėja, mąstome tokį pasidaryti savo kieme, kai tokį turėsime“, - šypsojosi pašnekovas.

 

Verslosavaite.lt