reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 08 24, 11:23
„Lidl“ atidaro naują parduotuvę Panevėžyje

Image
Lidl
Rugpjūčio 30-ąją, ketvirtadienį, 8 val. Panevėžyje duris atvers antroji šiame mieste „Lidl“ parduotuvė. Ją statant, bendradarbiaudamas su vietos savivaldybe, prekybos tinklas prie kuriamo miesto veido prisidėjo ne tik sutvarkydamas viešą infrastruktūrą, bet ir puoselėdamas aplinką.

 

Šalia naujosios parduotuvės, įsikūrusios J. Basanavičiaus g. 67, miestiečiai nuo šiol galės džiaugtis ir naujai pasodinta medelių alėja.

reklama

 

Statydamas naują parduotuvę buvusio Panevėžio autobusų parko vietoje, prekybos tinklas atnaujino netoliese esančią „Autobusų parko“ stotelę, įrengė medeliais apsodintą automobilių aikštelę pirkėjams, sutvarkė įvažiavimus ir takelius aplink. Be to, statybų metu, kiek įmanoma, buvo stengiamasi išsaugoti medžius, o, atsižvelgiant į jų svarbą šiam miestui – šalia parduotuvės išdygo ir jaunų medelių alėja.

 

„Plėtra Panevėžyje – dar vienas sėkmingo „Lidl“ bendradarbiavimo su vietos savivaldybe pavyzdys. Esame bendruomenės dalis, tad keldami koją į naują vietą visada atsižvelgiame į vietos poreikius. Dėl savo gyventojų Panevėžio savivaldybė stengiasi kurti kuo žalesnį miestą, medis čia – neatsiejama infrastruktūros dalis. Todėl atitinkamai stengėmės prisidėti prie žalio miesto veido kūrimo“, - sako UAB „Lidl Lietuva“ centrinės tarnybos vadovas Marius Kybartas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama