reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 05 11, 16:10
Kontrabandininkų neišgelbėjo nei melas, nei maldos

Image
kontrabanda
Savaitgalį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai Kybartų kelio poste dviejuose Rusijos piliečių vairuojamuose automobiliuose aptiko įrengtas slėptuves su kontrabandiniais rūkalais.

 

Pirmasis penktadienio, gegužės 8-osios vakarą, muitinės pareigūnams įkliuvo lengvuoju automobiliu „Volkswagen Passat“ į postą atvykęs Rusijos pilietis G. S. Bandydamas suklaidinti muitininkus, vyriškis žodžiu deklaravo, kad gabena tik degalus automobilio kuro bake. Bet pareigūnai buvo įspėti, kad šiuo automobiliu gali būti gabenama kontrabanda.

reklama

 

Patikrinus automobilį mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, informacija pasitvirtino – automobilio kuro bake, dujų balione ir po sėdyne buvo aptiktos specialiai įrengtos slėptuvės, kuriose nuo muitinės kontrolės buvo slepiami 3700 pakelių cigarečių „Golden Gate“ ir 100 pakelių cigarečių „West“ be banderolių. Sulaikytų cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau kaip 9 tūkst. eurų.

 

Šeštadienį, gegužės 9 d., apie 14 val., į Kybartų kelio postą krovininiu automobiliu „Iveco“ atvyko Rusijos pilietis R. R. Vyriškis muitiniam įforminimui pateikė dokumentus, kuriuose deklaravo gabenantis šokolado glazūrą.

 

Nors dokumentų būta tvarkingų, muitinės mobiliosios grupės ir posto pareigūnai, įvertinę galimą riziką ir įtardami, kad šia transporto priemone gali būti gabenamos nedeklaruotos prekės, nusprendė detaliau patikrinti vilkike gabenamą krovinį ir nukreipė jį tikrinti mobiliąja rentgeno kontrolės sistema.

 

Po šio muitininkų sprendimo vairuotojas ėmė nesustodamas žegnotis, tačiau maldos Rusijos piliečio neišgelbėjo – automobilio kabinos daiktadėžėje ir ertmėje tarp gulto muitininkai rado 2160 vnt. (108 pakelius) paslėptų cigarečių „Golden Gate“ ir 5 litrus degtinės.

 

Už kontrabandą kaimyninės šalies piliečiams gresia piniginės baudos, taip pat neteisėtai gabentų prekių ir transporto priemonių konfiskavimas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama