VersloSavaite.lt   
2021 06 28, 10:18
Kokias funkcijas turi atlikti namų kambariai?

Sofos
Sofos
Kartais renkantis baldus tam tikram kambariui yra pasimetama, kokią funkciją ši patalpa iš tiesų turi atlikti. Susiduriama su problema, kad išrinkti gaminiai ir dekoracijos neatitinka erdvės funkcijos. Tuomet patalpoje tiesiog tampa nepatogu.

 

Tad pateikiame kambarių funkcijas ir kelis patarimus, kaip juos sukurti.

 

Svetainė

 

Visų pirma išsirinkite, kokią funkciją norite, kad svetainė atliktų, nes galimybių yra daug. Nuo svečių priėmimo iki erdvės, kurioje visi gali bendrauti ir pramogauti. Baldas, kuris tiks svetainėje visoms situacijomis yra sofa, nes ant jos pasėdėti susirenka visi šeimos nariai arba svečiai.

 

Planuojant gaminių išdėstymą, svarbu paminėti, kad visi gaminiai turi būti nukreipti į kokį nors dėmesio tašką. Dažniausiai juo būna televizorius, meno dirbinys ar židinys. Ieškote stilingos sofos savo namams? Spauskite čia ir išsirinkite ją iš plataus prekių asortimento.

 

Virtuvė

 

Virtuvės pagrindinė funkcija – maisto gaminimas ir valgymas. Jeigu norite vykdyti šio kambario rekonstrukciją, rimtai pagalvokite, kokį biudžetą turite. Tai svarbu todėl, nes virtuvės baldai dažniausiai būna vieni iš brangiausių. Tačiau jei negalite skirti tam daug pinigų, atnaujinti kambarį galite ir įvairiomis dekoracijomis.

 

Vaikų kambarys

                     

Šio kambario įrengimas yra aktualus, jei turite vaikų arba planuojate jų turėti. Mažiesiems skirtame kambaryje turi būti visi baldai ir elementai skirti žaidimams, mokymuisi bei poilsiui. Galite sukurti atskiras zonas, pažymėdami jas kilimais.

 

Miegui skirtą lovą rinkitės atidžiai, nes dėl nepatogaus gulėjimo vaikui vėliau gali pasireikšti įvairios sveikatos problemos. Kadangi miegas mažiesiems yra ypač svarbus, venkite raudonų ar violetinių spalvų kambaryje. Manoma, kad jos gali turėti neigiamos įtakos ramiam poilsiui.

 

Miegamasis

 

Miegamajame turite jausti atsipalaidavimą ir ramybę, nes taip poilsiui skirtas kambarys. Todėl atidžiai apsvarstykite galimybes, kaip į erdvę įnešti kuo daugiau komforto. Investavimas į patogų čiužinį gali padėti pasiekti šį tikslą. Spalvų pasirinkimas taip pat labai svarbus. Naudokite šviesesnius atspalvius. Taip pat verta paminėti, kad kambario apšvietimas turi didelę įtaką mūsų nuotaikai.

 

Valgomasis

 

Šio kambario pagrindinis elementas – valgomojo stalas. Patartina investuoti į daugiafunkcinį baldą, kurį galite sumažinti arba padidinti, kada norite. Tai padės sutaupyti vietos, o atėjus svečiams – ant stalo tilps visos vaišės ir nereikės sėdėti susispaudus.

 

Verta paminėti, kad kai kurie žmonės neturi pakankamai erdvės namuose tam, kad įsirengtų atskirą kambarį valgymui. Virtuvė dažniausiai atlieka šią funkciją. Tad suplanuokite iš anksto, kur norite, kad būtų Jūsų valgomasis.

 

Taigi, kiekvienas kambarys atlieka skirtingą funkciją. Todėl reikia pagalvoti, ar pasirinkti baldai taip pat ją atlieka. Visgi kai kuriuos gaminius būtina turėti kiekvienuose namuose. Vienas iš jų yra sofa, kurią galite patogiai užsisakyti internetu.

 

Užs. nr. 20210628-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: