VersloSavaite.lt   
2022 09 29, 15:20
Knygos.lt investicijos į plėtrą – 148 tūkst. eurų

Image
Knygos
„Knygos.lt“ įvertinę, kad pastaruosius dvejus metus pardavimai knygynuose paauga 10 proc., nusprendė investuoti į naują fizinę pardavimų vietą Kaune. Knygynas įsikūrė Laisvės alėjoje, šalia Kauno Dramos teatro esančiame istoriniame name, kuriame gyveno žymus kompozitorius, skelbia bendrovė.

 

„Aktyviai susitelkti į internetinius pardavimus buvo padiktavusi pandemija. Girdėjome įvairių ekspertų spekuliacijų, kad mažmeninė prekyba neišliks, klientai negrįš į parduotuves, bet mes matėme kitokį rinkos vaizdą – numatėme, kad mūsų fizinių knygynų formatas pasiteisins.

 

Šių metų pradžioje atnaujinome vietų paieškas ir atidarėme knygyną Kaune, į kurį investavome daugiau nei 148 000 eurų. Žiūrime į ilgalaikę perspektyvą, todėl elektros kainos, išaugę kiti kaštai yra daugiau trumpalaikės nei ilgalaikės problemos“, – komentavo Dovydas Pauliukonis, „Knygos.lt“ vadovas.

 

Pasak D. Pauliukonio, knygų pardavimai fizinėse „Knygos.lt“ prekybos vietose auga – praėjusiais metais atsilikimas nuo priešpandeminio laikotarpio buvo 20 proc., šiemet daugelyje vietų vos 10 proc., o kai kur pavyko pasivyti ar net viršyti buvusį lygį.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: