VersloSavaite.lt   
2016 01 04, 13:26
Keičiasi įmonės „Specializuotas transportas“ vadovas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Nuo sausio pirmos dienos Šiauliuose atliekų surinkimu, gatvių valymu ir teritorijų tvarkymu užsiimančiai įmonei „Specializuotas transportas“ pradėjo vadovauti Andrejus Barinovas. Jis pakeitė iki šiol aštuonerius metus bendrovei  vadovavusį Rolandą Stanį.

 

A. Barinovas „Ecoservice“ ekologinių sprendimų  įmonių grupėje dirba nuo 2006 metų.

reklama

 

„Pokyčiai šioje įmonėje įvyko dėl natūralių priežasčių – buvęs vadovas R.Stanys tiesiog turi kitų planų savo karjerai. Aštuoneri metai aplinkosaugos srityje yra ilgas laikotarpis, todėl nenuostabu, kad aukšto lygio specialistas jaučia natūralų poreikį realizuoti save naujuose versluose, įgyvendinant seniai puoselėjamas idėjas bei iššūkius. Mes esame dėkingi jam už nuoširdų darbą ir atsakingai vykdytą įmonės plėtrą“, - komentavo ekologinių sprendimų bendrovės „Ecoservice“ generalinis direktorius Arūnas Makauskas.

 

Anot A.Makausko, naujasis įmonės Šiauliuose vadovas A.Barinovas gerai išmano įmonių grupėje taikomus apskaitos, kokybės ir valdymo standartus, turi gerus vadovavimo įgūdžius bei patirtį. A.Barinovas yra sėkmingai įgyvendinęs ne vieną „Ecoservice“ įmonių grupės plėtros projektą, vadovavęs grupės kompanijoms Lazdijuose bei padaliniams Vilkaviškyje, Varėnoje ir Trakuose.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: