VersloSavaite.lt   
2020 02 06, 10:13
Keičiasi „Radisson Blu Hotel Lietuva“ vadovas

Image
Daniel Baranowski
Pačiame Vilniaus centre įsikūręs didžiausias viešbutis Lietuvoje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ turi naują generalinį direktorių – šias pareigas pradėjo eiti Daniel Baranowski.

 

Tarptautinėje viešbučių grupėje „Radisson Hotel Group“ D. Baranowski dirba jau penkerius metus. Į Lietuvą jis atvyko iš Estijos, kur vadovavo viešbučiui „Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel“.

 

„Nuostabu galėti atsigręžti atgal ir pamatyti, kiek daug per pastaruosius metus su komanda pasiekėme ir nuveikėme – tuo labai didžiuojuosi. Šią patirtį neabejotinai panaudosiu Vilniuje. Čia stovintis viešbutis garsėja fantastiška reputacija, patenkintų svečių atsiliepimais ir yra vienas didžiausių Baltijos šalyse“, – karjeros pokyčius komentuoja pats D. Baranowski.

 

Naujojo viešbučio generalinio direktoriaus teigimu, svarbiausias metų tikslas – sutarti dėl ateities vizijos ir jos įgyvendinimui suburti visą komandą. Siekis – kaskart viršyti viešbutyje apsistojančių svečių lūkesčius.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: