TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2013 10 15, 11:44
Kauno meras kviečia kauniečius prisidėti prie miesto žaliųjų plotų atnaujinimo

Image
Medžiai
Kaunas nuo seno garsėja kaip „žalias“ miestas ir tai yra tapę neatskiriama jo identiteto dalimi. Miesto meras kviečia kauniečius prisidėti prie žaliojo miesto rūbo puoselėjimo sudalyvaujant „Žaliojoje knygų akcijoje“.

 

„Visada sveikiname ir palaikome iniciatyvas, kurios yra naudingos Kaunui. „Žalioji knygų akcija“ yra puikus pavyzdys, kaip miestiečiai, įmonės ir organizacijos gali efektyviai prisidėti prie savo miesto puoselėjimo. Prieš dvejus metus šios akcijos dėka naujais medeliais galėjo džiaugtis Kauno vaikų darželių ir mokyklų auklėtiniai, o šiemet už akcijos metu surinktas lėšas planuojama pasodinti liepų alėją Karaliaus Mindaugo prospekte.

reklama

 

 

Noriu pakviesti tuos kauniečius, kurie dar neprisidėjo prie šios akcijos, atnešti nebereikalingas knygas į miesto seniūnijas ir taip prisidėti prie Kauno žaliųjų plotų atnaujinimo“, - sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

 

Akcijos iniciatoriaus, Knygų turgaus, atstovas Jonas Plenta sako, kad savivaldybės palaikymas yra labai svarbus.

 

„Tai, kad knygos yra renkamos visose seniūnijose, suteikia galimybę visiems kauniečiams nesunkiai sudalyvauti akcijoje. Tačiau miesto valdžia prisideda ne tik tuo – ji stengiasi pagelbėti įvairiose situacijose, kad tik akcija vyktų sklandžiai“, - pasakojo Jonas Plenta.

 

Šiuo metu jau yra surinkta per 10 tūkst. knygų. Už lėšas, kurios bus gautos iš akcijos metų surinktų ir parduotų knygų, bus perkami medeliai naujai liepų alėjai Karaliaus Mindaugo prospekte.

 

Verslosavaite.lt

 

  
  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama