reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 05 15, 11:57
Kaune – naujas automobilių salonas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Gegužę Kaune, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidaromas inovatyvus „Autofortas Motors“ automobilių centras, kuriame bus galima įsigyti „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“, „Ssangyong“ automobilių.

 

Strategiškai patogi vieta, naujausi modeliai, konkurencingos kainos, lanksčios ir aukštos kokybės remonto bei serviso paslaugos – tai privalumai, kuriais naujojo salono atstovai ketina džiuginti savo klientus.

reklama

 

Anot autosalono atstovų, poreikį atidaryti modernų ir konkurencingą autocentrą Kaune padiktavo rinkos situacija.

 

„Autofortas“ jau daugiau kaip 20 metų teikia automobilių serviso paslaugas, tad nusprendėme, jog atėjo metas plėsti veiklos spektrą. Vienoje vietoje bus galima išsirinkti automobilį iš keturių skirtingų gamintojų siūlomų modelių, gauti profesionalią kvalifikuotą pagalbą techniniais klausimais – šiuo metu mūsų autoservisas užima daugiau kaip 2000 kv. m, vienu metu galime aptarnauti apie 70 transporto priemonių“, – pasakoja UAB „Autofortas Motors“ direktorius Andrius Čiuprinskas. 

 

Bankų analitikai pastebi, kad kas trečias lietuvis yra linkęs rinktis naują automobilį ir mokėti už jį dalimis nei įsigyti naudotą. Ši tendencija pastebima ir perkant komercinius automobilius. Taip yra dėl augančios ekonomikos, didėjančių automobilių remonto kainų. Autoservisų duomenimis, neretai seno automobilio remontas per mėnesį kainuoja tiek pat, kiek lizingo įmoka už naują transporto priemonę.

 

Paklaustas, kaip ketina konkuruoti rinkoje, patikina, jog strateginis veiklos planas aiškus. „Planuojame siūlyti didelį automobilių pasirinkimą. Juk naujovių rinkoje daug. Šiemet „Hyundai“ pristatė savo išskirtinį modelį i30, „Suzuki“ – manevringąjį „Swift“, „Isuzu“ –  „Dmax“, o „Ssangyong“ – išraiškingąjį „Tivoli“.

 

Dabar laukiame atvykstančio „Ssangyong“ modelio „Rexton“. Oficialiai nauji klientai salone laukiami nuo gegužės 19 d., – džiaugiasi A. Čiuprinskas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama