VersloSavaite.lt   
2019 08 22, 14:49
Kas šiemet triumfuos „US Open“?
Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Jau visai netrukus Jungtinių Amerikos Valstijų mieste Niujorke vyks paskutinis šių metų didžiojo kirčio turnyras „US Open“. Šiame straipsnyje aptarsime keturis tenisininkus, kurių galimybės vyrų varžybose yra vertinamos geriausiai.

 

Titulą ginantis Novakas Djokovočius

 

Serbas Novakas Djokovičius „US Open“ taurę į viršų yra kėlęs trissyk. Paskutinį kartą jis tai padarė praėjusiais metais, o dabar ir vėl yra laikomas didžiausiu favoritu triumfuoti.

 

Tai stebinti per daug neturėtų, kadangi N. Djokovičius šiemet jau laimėjo du iš trijų didžiojo kirčio turnyrų. Pirmoji pasaulio raketė ant kietos dangos demonstruoja tiesiog puikią formą kurią gali vainikuoti dar vienas laimėtas „US Open“.

 

Bent jau lažybų prognozės sako, kad Nolės šansai triumfuoti artėjančiame turnyre – didesni nei 40 procentų.

reklama

 

Grunto karalius Rafaelis Nadalis

 

Taip, ispanas Rafaelis Nadalis išties geriausias ant grunto dangos. Tą jis šiemet įrodė jau 12-ą kartą karjeroje triumfuodamas „Rolland Garros“ pirmenybėse. Visgi, kieta danga jam taip pat nėra svetima.

 

R. Nadalis visai neseniai triumfavo ATP „Masters“ turnyre Montrealyje, o sėkmingą žaidimą ketina pratęsti ir Niujorke.

 

Dažnai tenka girdėti kalbų, kad geriausi R. Nadalio laikai jau praeityje, tačiau žaidėjas praktiškai visuose didžiojo kirčio turnyruose nueina bent iki pusfinalio, tad jo nurašyti tikrai negalima.

 

Nesenstantis Rogeris Federeris

 

Šveicaras Rogeris Federeris neseniai atšventė jau 38-ąjį savo gimtadienį, tačiau nepaisant to jis sugeba žaisti tenisą aukščiausiu lygiu. Tai, jog R. Federeris yra puikios formos puikiai iliustruoja faktas, jog šiemet jis tik per atsitiktinumą suklupo Vimbldono finale.

 

R. Federeris yra daugiausiai didžiojo kirčio turnyrų laimėjęs žaidėjas istorijoje ir bent kol kas dar tikrai neketina sustoti.

 

Jaunasis talentas Daniilas Medvedevas

 

Iš visų jaunųjų teniso žvaigždžių šiuo metu paminėjimo nusipelnė būtent rusas Daniilas Medvedevas. Šis tenisininkas turėjo tris fantastiškas savaites ant kietos dangos, o viską vainikavo jo triumfas prestižiniame Indian Velso turnyre.

 

Į tai dėmesį atkreipė ir bukmekeriai – jo šansai vertinami blogiau tik už aukščiau minėtų tenisininkų, be to už žaidėją nuolat atliekamos lažybos internetu.

 

Verslosavaite.lt