reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 11 24, 11:18
Kas geriau tvarko finansus – moterys ar vyrai?

Image
Sxc.hu nuotr.
Dauguma moterų yra labiau linkusios skolintis mažesnes pinigų sumas, jas išsimokėti laiku ar net anksčiau galutinio paskolos grąžinimo termino nei vyrai.

 

Taip pat dažna dailiosios lyties atstovė skolinasi tik būtiniausioms reikmėms, o vyrai – naujam automobiliui ar net tam, kad grąžintų prieš tai pasiimtą paskolą.

reklama

 

Tokias tendencijas atskleidžia vidiniai kompanijos „Provident Finansai“ duomenys bei Centrinės ir Rytų Europos šalyse atlikta finansų grupės „International Personal Finance“ (IPF) klientų apklausa.

 

Remiantis vidiniais bendrovės duomenimis, vidutinė paskolos suma, kurią dažniausiai skolinasi moterys – 405 eurai, vyrai tuo tarpu – apie 440 Eur. Tačiau moterys ne tik skolinasi mažiau, bet ir yra labiau linkusios kuo greičiau išsimokėti paskolą.

 

Iš paskolas anksčiau nei jų grąžinimo terminas išsimokančių asmenų – 60 proc. moterų ir tik 40 proc. vyrų. Maždaug 10-čia proc. daugiau moterų nei vyrų atiduoda paskolas laiku ir pagal tikslų įmokų mokėjimo grafiką.

 

Toliau analizuojant vidinius duomenis pastebima ir tai, kad moterys mokėdamos paskolą kiek rečiau nei vyrai koreguoja įmokų mokėjimo grafiką.

 

Šiemet atliktos vartojimo paskolas imančių žmonių apklausos metu respondentų buvo teiraujamasi, kokioms reikmėms šie imtų paskolą. Ir moterys, ir vyrai įvardino, jog pirmiausia imtų paskolą būsto atnaujinimui. Keturios moterys iš dešimties tvirtino, jog skolintųsi sveikatos išlaidoms padengti.

 

Galiausiai, kas trečia respondentė nurodė paskolą imsianti tik užklupus netikėtoms išlaidoms. Tarp vyrų antra svarbiausia paskolos ėmimo priežastis – automobilis, tokį atsakymą pateikė kas ketvirtas apklausoje dalyvavęs vyras. Tačiau daugiau nei ketvirtadalis jų teigė, jog imtų paskolą tam, kad grąžintų jau turimas skolas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama