reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2019 04 03, 09:52
„Kantar TNS“ keičia pavadinimą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Duomenų, įžvalgų ir konsultacijų grupė „Kantar“ praneša vienodinanti visus grupės prekės ženklus. Nuo balandžio 2 d. vardą keičia ir grupės bendrovė Lietuvoje „Kantar TNS“ – nuo šiol ji vadinsis „Kantar“.

 

„Visame pasaulyje esančius grupės ženklus dabar vienys vienas vardas. Tuo pačiu tai reiškia ir dar stipresnę sąveiką naudojantis vieni kitų kompetencija grupėje. O verslo kryptis išlieka kaip ir buvusi – teiksime klientams įžvalgas ir vertingus duomenis, padedančius verslui augti ar susidoroti su kylančiais klausimais“, – sakė bendrovės „Kantar“ Lietuvoje direktorius Gytis Juodpusis.

reklama

 

Pasak jo, tarptautinis lengvai atpažįstamas vardas Lietuvos klientams reiškia dar daugiau galimybių naudotis pasauliniais įrankiais ir ekspertų iš 100 šalių patirtimi.

 

„Kantar“ yra WPP dalis. Tarptautinės „Kantar“ grupės paslaugomis naudojasi daugiau nei pusė „Fortune Top 500“ kompanijų, o klientų skaičius viršija 8 tūkstančius. Bendrovės įmonėje Lietuvoje dirba 119 darbuotojų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama