VersloSavaite.lt   
2011 12 22, 14:17
Kalėdų dovanoms – ekologiška produkcija

Image
Obuoliai
Šiemet Kalėdinėms dovanoms lietuviai ypač dažnai renkasi ekologišką produkciją, pastebi internetinės ekologiškų prekių parduotuvės vadovas Vytis Zabulėnas.

 

Pasak jo, ekologiškų produktų pasirinkimą lemia gaminio kokybė.

reklama

 

„Tokiame produkte visada bus mažiau sveikatai kenksmingų sudedamųjų dalių. Tai ypač aktualu vaikų sveikata besirūpinančioms šeimoms, nes ankstyvajame amžiuje vaikų organizmai labai jautriai reaguoja į kenksmingas medžiagas, kurios gali sukelti rimtų problemų vėliau“, - pasakoja e-labas.lt vadovas V. Zabulėnas.

 

Daugiau nei pusę ekologiškų prekių pardavimų, skirtų dovanoms, sudaro burnos higienos prekės. Žmonės ypač vertina dantų šepetėlius su auksu ir aktyviąja bambuko anglimi, kurie gerai nuvalo apnašas ir padeda dantims išlikti baltiems. Su šepetėliu į dovanai skirtą rinkinį dauguma įtraukia ir dantų pastą su aukso dalelėmis.

 

Specialistų teigimu, auksas tonizuoja organizmą ir lėtina jo senėjimo procesus. Kai kurie gydytojai auksą netgi vadina „didžiausiuoju gydytoju“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: