reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 06 27, 10:59
Patarimai, ką daryti nudegus saulėje

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Savaitgalį netikėtas saulės aktyvumas daugeliui nepraėjo be pasekmių – palyginus su praėjusiu savaitgaliu, kremų nuo nudegimo saulėje pardavimai išaugo net 93 proc., praneša vaistinių tinklas „Eurovaistinė“.

 

Vaistininkė Eglė Sakalauskaitė sako, kad taip nutiko dėl itin aktyvios saulės.

reklama

 

„Savaitgaliui artėjant į pabaigą, o žmonėms nuo vandens telkinių sugrįžtant į namus, kai kurių priemonių po saulės liko vos viena kita. Reikia pabrėžti, kad iš anksto besirūpinančių savo oda taip pat padaugėjo – apsauginių kremų pardavimai ilgąjį savaitgalį išaugo apie 80 proc.“, - sako „Eurovaistinės“ atstovė.

 

Jei nemalonių kaitinimosi saulėje pasekmių išvengti nepavyko, sveikatos priežiūros specialistai pataria, kad pirmąja pagalbos priemone turėtų tapti kremai ar kitos atitinkamos priemonės po nudegimo.

 

„Saulėje nudegusiems patariu „maudytis kremuose“ – pažeistą odą reikia kuo daugiau drėkinti, kad būtų paskatintas ląstelių augimas ir regeneracija. Patyrus nudegimą, taip pat reikėtų imtis papildomų atsargumo priemonių – neiti į pirtį ar karštą dušą ir kitaip vengti karšto vandens, nes šis dar labiau sausina odą. Grįžti prie įprasto ritmo rekomenduojama tik praėjus odos paraudimui“, - sako vaistininkė E. Sakalauskaitė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Ar dovanojate šventines dovanas savo partneriams, klientams?
 

reklama

reklama

reklama