TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2010 08 19, 13:14
Pratęsiamas konkursas „Geriausia darbo motyvacija“!

Image
Sxc.hu nuotr.
Verslosavaite.lt ir Hewlett-Packard klausia – kur dingo kūrybingi ir išradingi Lietuvos įmonių darbuotojai, nekantraujantys pasidalinti geriausiomis motyvuojančiomis dirbti idėjomis?

 

Suprantame, kad vasarą apie darbą galvoti mažiausiai rūpi, tačiau juk geras daugiafunkcis lazerinis spausdintuvas – toks, kokį galite laimėti konkurse „Geriausia darbo motyvacija“ – gali spausdinti ne tik darbo dokumentus, bet ir įsimintiniausias atostogų nuotraukas. Pasikabintumėte jas biure ant sienos – ir dirbti iškart būtų smagiau!

reklama

 

Taigi, tikėdamiesi, kad kūrybingiausi protai vasarai artėjant į pabaigą jau sugrįžo į darbą ir nekantrauja prisidėti prie jau konkurse dalyvaujančių įmonių, skelbiame nuotraukų ir idėjų konkurso „Geriausia darbo motyvacija“ pratęsimą!

 

Primename, kad konkurse dalyvaujančios įmonės turi galimybę laimėti HP įsteigtą prizą – daugiafunkcį spalvotą lazerinį spausdintuvą „HP Color LaserJet CM 1312“. Spausdintuvas vien už tai, kad pasidalinsite nuotrauka, kurioje įamžintas jus labiausiai darbui motyvuojantis dalykas ir trumpai jį aprašysite!

 

Taigi – kas įkvėptų jus dirbti tobulai? Modernus biuro interjeras? O gal mobili darbo vieta paplūdimyje? Egzotiškos atostogos Antarktidoje, kurių metu į jūsų galvą ateitų beprotiškiausios idėjos? O gal jūsų biuras jau įrengtas pagal verslo fengšui reikalavimus, ir darbas tiesiog tirpsta jūsų ir kolegų rankose?

 

Jūsų nuotraukų ir idėjų laukiame iki rugpjūčio 26 d. adresu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it . Nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės ir įmonės, kurią atstovaujate. Už labiausiai patikusias idėjas Verslosavaite.lt skaitytojai galės balsuoti rugpjūčio 27 – rugsėjo 5 dienomis. Laimėtojas bus paskelbtas rugsėjo 6 dieną.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama