VersloSavaite.lt   
2010 08 05, 10:16
Pirmoji „Biuro gražuolės“ konkurso dalyvė – konsultantė iš Klaipėdos 

Image
G. Zokaitė
Pirmąja konkurso „Biuro gražuolė 2010“ dalyve tapo klaipėdietė Giedrė Zokaitė iš UAB „Lintel“.

 

„Pasaulį piešiu ne tik juoda ir balta spalvomis“, - tvirtina konsultante dirbanti 22 metų mergina, atsiųstoje romantiškoje nuotraukoje pozuojanti su spalvotais pieštukais.

reklama

 

Primename, kad iki rugpjūčio 15 d. įmonių ir įstaigų biuruose dirbančios moterys gali siųsti savo nuotraukas konkurso organizatoriams. Atsiųstos nuotraukos bus patalpintos portale VersloSavaite.lt.

 

Itin nekokybiškos, vulgarios, visiškai nesuderinamos su konkurso idėja ar be savininkės sutikimo atsiųstos nuotraukos talpinamos nebus.

 

Rugpjūčio 16–29 dienomis vyks antrasis etapas – portalo lankytojų balsavimas, savo verdiktą pateiks ir specialistų komisija, kurios balsai sudarys 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Didesnius šansus nugalėti turės nuotraukos, kuriose vyraus biuro stilius.

 

Nugalėtojai ir jos atstovaujamai įmonei atiteks dovanų už 10 tūkst. litų. Viso konkurso prizinio fondo vertė – daugiau kaip 12 tūkst. litų.

 

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: