VersloSavaite.lt   
2010 08 13, 16:51
„Biuro gražuolės“ konkurse – dalyvių antplūdis paskutinėmis dienomis

Image
Konkurso dalyvė Monika Dilytė
Šiuo metu portale Verslosavaite.lt vykstantis „Biuro gražuolės“ konkursas ir vėl įtraukė įmonių biurus, esančius visoje Lietuvoje.

 

Per beveik dvi savaites konkurso organizatoriai sulaukė daugiau kaip 30 dalyvių, tačiau yra įsitikinę, kad tai toli gražu ne galutinis dalyvių skaičius.

reklama

 

„Nors nuotraukoms atsiųsti liko tik dvi savaitgalio dienos, neabejoju, kad dar sulauksime nemažo būrio dalyvių – tą žinome iš ankstesnių metų patirties. Vis tik dauguma pretendenčių išties pasistengė – nuotraukos profesionalios, netrūksta originalių idėjų, tad nenuostabu, kad visa tai įgyvendinti prireikė laiko“, – sako Verslosavaite.lt vyr. redaktorius Tautvydas Padgurskas.

 

Dauguma dalyvių – biuro administratorės, tačiau yra ir vadybininkių, konsultančių, asistenčių, taip pat skyrių vadovių ir netgi viena įmonės direktorė. Daugiausia dalyvių iš Vilniaus ir Kauno, tačiau nemaža dalis ir iš kur kas mažesnių miestų: Prienų, Elektrėnų, Šilutės, Palangos ir kitų.

 

„Džiugu, kad mūsų organizuojamas konkursas Lietuvos įmonių biuruose sukelia nuotaikingą šurmulį ir padeda bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius“, – sako T. Padgurskas.

 

Primename, kad paskutinė diena, kada dar galima atsiųsti nuotrauką konkursui yra sekmadienis, rugpjūčio 15 d.

 

Pirmadienį prasidės portalo skaitytojų balsavimas.

 

Nugalėtojai ir jos atstovaujamai įmonei atiteks dovanų už 11 tūkst. litų. Viso konkurso prizinio fondo vertė – daugiau kaip 14 tūkst. litų.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks 1000 litų čekis, už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu.

 

Gražuolės atstovaujama įmonė iš organizatorių gaus 5500 litų vertės čekį reklamai portale Verslosavaite.lt ir radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

Daugiau informacijos apie prizus rasite čia.

 

Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimo sąlygas rasite čia.

 

ŽIŪRĖTI DALYVIŲ NUOTRAUKAS!

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: