VersloSavaite.lt   
2019 12 02, 11:17
Išskirtinis namų kvartalas Kaune pelnė LNTPA apdovanojimą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kasmet rengiamame Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) konkurse šiemet triumfavo kauniečių projektas. Pagrindinis prizas – apdovanojimas „Už darnią plėtrą“ geriausio gyvenamojo objekto kategorijoje – skirtas Aleksote įsikūrusiam „Parko apartamentų“ kvartalui.

 

Nugalėtojui – aukšti reikalavimai

 

Konkurso organizatoriai dalyvius vertino atsižvelgdami į daug kriterijų, tarp kurių buvo šiuolaikiškumas, galimybė konkuruoti su geriausiais pavyzdžiais užsienyje, inovacijų panaudojimas, funkcionalumas, architektūros kokybė, išmanieji sprendimai, energijos taupymas.

Taip pat – pagarba gamtos bei kultūros paveldui, aplinkos sutvarkymas ir želdinimo sprendimai, įsiliejantys į bendrą infrastruktūrą. Vertinant buvo svarbi ir projektą vystančios organizacijos reputacija visuomenėje bei verslo etikos laikymasis.

reklama

 

LNTPA direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad šiemet konkurso dalyviai pasižymėjo atviromis ir drąsiomis idėjomis, o įgyvendintuose projektuose daug dėmesio skirta inovacijoms ir tvarumui.

 

„Šiemet turėjome dėmesio vertų projektų iš visos Lietuvos. Džiugina tai, kad Kaune daugėja darnių su aplinka objektų. Aktyvi konkurencija vyko visose trijose kategorijose, tad komisijai tikrai nebuvo lengva pasirinkti. Akivaizdu, kad aukšti tvarumo su aplinka rodikliai ir konkurencija skatina ieškoti geriausių sprendimų, dėl kurių ilguoju laikotarpiu laimi vartotojas“, – teigė M. Statulevičius.

Šiemet konkurse iš viso dalyvavo 15 projektų, 6 iš jų atstovavo Kaunui. Pagrindinėje, gyvenamosios statybos kategorijoje kartu su „Parko apartamentais“ varžėsi dar du objektai iš šio miesto.

 

Sužavėjo kruopštumu ir estetika

 

Viena iš vertinimo komisijos narių, architektė dr. Dalia Bardauskienė sakė, kad „Parko apartamentai“ pirmiausia sužavėjo išbaigtumu, didelės teritorijos kruopščiu, estetišku ir kompleksišku sutvarkymu. Taip pat – išskirtiniu gestu įrengiant ir padovanojant miestui naują parką.

 

„Į šio kvartalo įrengimą tikrai pažiūrėta labai jautriai ir subtiliai. Aplinkai sutvarkyti skirtas išties didelis dėmesys, viskas tikrai gražiai dera. Pavydėtina ir šio projekto plėtotojų kantrybė siekti savo susikurtos vizijos ir tikslų. Ši vietovė prieš tai buvo pelkėta, apleista, o dabar tapo labai gražia ir jaukia vieta gyventi. Įgyvendindami šį projektą jie gerokai pakėlė ir aplinkinių teritorijų vertę“, – kalbėjo dr. D. Bardauskienė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama