VersloSavaite.lt   
2016 01 08, 15:20
Išrinktas naujas „Infobalt“ prezidentas

Tomas Vitkus
Tomas Vitkus
Naujuoju Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ prezidentu išrinktas bendrovės „Tieto Lietuva“ generalinis direktorius Tomas Vitkus. Šiose pareigose jis pakeitė kadenciją baigusį bendrovės „Skaitos kompiuterių servisas“ direktorių Virginijų Jasaitį.

 

reklama

„Viena svarbiausių ateinančiais metais asociacijai tenkančių užduočių – pradėtų darbų tąsa vienijant savo srities ekspertų bendruomenę, į kurią jau jungiasi ne tik programinės, techninės įrangos kūrėjai bei gamintojai, bet ir startuoliai. Taip pat – tolesnis „Infobalt“ narių interesų atstovavimas valstybinėse institucijose, teikiant joms pasiūlymus dėl visam sektoriui kylančių iššūkių sprendimo“, – sako T. Vitkus.

 

Dvejų metų kadencijai išrinktas naujasis „Infobalt“ prezidentas pabrėžia bendradarbiavimo su švietimo sektoriumi svarbą ruošiant informacinių technologijų (IT) specialistus, kurių trūkumas Lietuvos rinkoje jau siekia penkiaženklį skaičių.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama