reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 10 21, 10:55
Išrinko geriausias žiemines padangas

Image
Padangos
Automobilininkų žurnalo „Auto Bild“ (Vokietija) specialistai atliko net 50 žieminių padangų komplektų bandymus. Testams buvo atrinktos kompaktiniams ir vidutinės klasės automobiliams skirtos 205/55 R 16 dydžio žieminės padangos.

 

Padangos buvo vertinamos trimis etapais – stabdymo ant šlapios dangos, stabdymo ant sniego ir galutinio, dvidešimties geriausių padangų bandymo.

 

Kaip ir kiekvienais metais bandymams skirtos padangos buvo įsigytos anonimiškai. Pirmiausiai 50 skirtingų gamintojų ir modelių padangų komplektų buvo išbandyti stabdymo ant šlapios dangos rungtyje, važiuojant 80 km/val. greičiu.

reklama

 

Taip buvo atrinkti 27 padangų komplektai, kurių rezultatai nebuvo daugiau nei 20 proc. blogesni nei geriausių padangų rezultatas. Galutiniams bandymams buvo atrinkta dvidešimt padangų komplektų, parodžiusių geriausius rezultatus stabdant ant sniego, kai važiuojama 50 km/val. greičiu.

 

Finaliniame teste buvo vertinamas valdymas esant skirtingoms kelio dangoms, pasipriešinimas akvaplanavimui ir triukšmingumas. Taip pat buvo matuojamas padangų dilimas, jų pasipriešinimas riedėjimui, vertinama kaina, taip nustatant, kurios padangos ne tik pasižymi geriausiomis savybėmis, bet ir yra racionaliausias pirkinys. Testai buvo atliekami „Bridgestone“ bandymų trasoje Italijoje ir „Continental“ bandymų poligonuose Vokietijoje ir Švedijoje.

 

Sudėjus bandymuose gautus rezultatus, „Continental WinterContact TS 860“ padangos tapo didžiojo žieminių padangų testo nugalėtojomis. Šiemet debiutavusį naują žieminių padangų modelį specialistai išskyrė kaip pavyzdinėmis savybėmis pasižyminčias „Premium“ klasės žiemines padangas, išsiskiriančias ne tik saugiomis stabdymo savybėmis, bet ir itin dinamišku ir tiksliu valdymu, kai važiuojama bet kokia kelio danga.

 

Šios padangos taip pat tapo vienintelėmis, kurioms bandymus atlikę specialistai neturėjo jokių priekaištų.

 

Be to, šias „Premium“ segmento padangas specialistai įvertino ir kaip racionaliausią pasirinkimą, nes „Continental“ žieminės padangos pasižymėjo ne tik itin mažu pasipriešinimu riedėjimui, padedančiu taupyti degalus, bet ir ypatingu atsparumu dilimui – iš visų bandytų padangų jos dilo mažiausiai, todėl užtikrino didžiausią ridą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama