Verslosavaite.lt   
2009 03 17, 15:23
Staiga šoktelėjusi „Stumbro“ akcijų kaina didelių vilčių neteikia

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
Pirmadienį ir antradienį kilstelėjusi „Stumbro“ akcijų kaina nereiškia, kad artimiausiu metu šio alkoholio gamintojo akcijos sulauks didesnio investuotojų dėmesio, teigia AB banko „Finasta“ finansų analitikas Andrius Medalinskas.

 

Pirmadienį „Stumbro“ akcijų kaina kilo 14,64 proc., o antradienį 2,8 proc.

reklama

 

„Stumbro“ akcijos šiuo metu yra labai nelikvidžios. Vakar įvyko du sandoriai, kurių bendra suma – 3023,82 litų. Šiandien rinkoje yra vienas pardavėjas ir du pirkėjai. Kai rinka yra tokia nelikvidi, o tarp pirkimo ir pardavimo kainų yra 25–30 proc. skirtumas, tokiais kainų pokyčiais stebėtis neverta“, - sako A. Medalinskas

 

Pasak jo, fundamentalių veiksnių kainų pokyčiams nėra. Manytina, kad artimiausiu metu didesnio investuotojų susidomėjimo „Stumbro“ akcijos nesulauks, akcijos kaina dėl mažo likvidumo stipriai svyruos.

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: