reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2007 04 18, 00:00
Investavimo specialisto konsultacija. Kurią investavimo sritį pasirinkti?

Image
Sxc.hu nuotr.
„Būtų įdomu sužinoti, ar investuojant reikia pasirinkti konkrečią sritį, kuri domina, ar rinktis keletą sričių? Taip pat norėčiau sužinoti, kokios sritys šiuo metu uždirba didelius pelnus, bei yra perspektyvios?“, - klausia Evaldas iš Vilniaus. Į klausimą atsako AB FMĮ „Finasta“ investicijų konsultavimo departamento vadovas Aurimas Martišauskas.

 

Jeigu ketinate rinktis investavimą į akcijas, natūralu, kad pirkdami tam tikros įmonės akcijas „pasirenkate“ ir jos sektorių.

reklama

 

Tačiau apsiriboti vienu sektoriumi, kaip ir bet kuria viena kryptimi, gana rizikinga, o diversifikuotas portfelis yra laikomas saugesniu, todėl rekomenduojame paskirstyti savo investicijas tiek geografiniu, tiek sektorių atžvilgiu.

 

„Finasta investicijų valdymo“ fondai orientuojasi į sektorius, kurie fondų valdytojų ir analitikų manymu turi potencialo vystytis ir augti daugiau nei šalies, kurią pasirinkome, vidurkis.

 

Kadangi naujųjų ES narių (ir galimų šalių kandidačių) ekonomikos augimo variklis daugeliu atveju yra vidaus vartojimas, taigi investuojame į šiuos sektorius: finansus, statybą, mažmeninę prekybą, farmaciją ir pan. Manome, kad paslaugų sfera šiame regione yra apskritai patraukli dėl pakankamai mažo išsivystymo ir žymaus konkurencinio pranašumo prieš konkurentus iš užsienio.

 

Savo klausimą investavimo specialistui siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  
 


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama