VersloSavaite.lt   
2013 03 13, 18:52
Internetu knygos ateina pačios

Lietuviškasis interneto paslaugų teikėjas Telecentras drauge su vienu didžiausių knygynų internete „Knygos.lt“ ragina jaunimą bei visus gyventojus naudotis pažangiomis ryšio technologijomis įsigyjant ir skaitant knygas. Bendras projektas „Pasaulis keičiasi – šimtai knygų pačios ateina!” jau startavo ir, planuojama, tęsis visus šiuos metus.

 

„Interneto eroje informacijos srautai tapo ranka pasiekiami, o naudojantis mobiliosiomis ryšio technologijomis knygą įsigyti ir ją skaityti galima bet kur ir bet kada“, – sako Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė.

reklama

 

Jo teigimu, pradėję visuotinai naudotis internetu mes skaitome ne mažiau, o daugiau, be to, pažangios technologijos ne tik supaprastina, bet ir atpigina šį procesą.

 

Skatindamas siųstis elektronines knygas internetu, Telecentras mobiliojo 4G interneto „Mezon“ svetainėje paskelbė specialų kodą, suteikiantį 25 proc. nuolaidą. „Knygos.lt“ šiuo metu siūloma daugiau nei 450 lietuviškų elektroninių knygų.

 

Plačiausiame 4G tinkle veikiantis mobilusis 4G internetas „Mezon“ ir daugiau nei 1000 šalyje veikiančių Telecentro Wi-Fi prieigos zonų puikiai pasitarnauja elektronių knygų mėgėjams.

 

Ypač modernus ir patogus būdas siųstis elektronines knygas į kompiuterius, išmaniuosius telefonus ar knygų skaitytuvus – naudojantis nešiojamuoju maršruto parinktuvu „Mezon Yzi“.

 

Šis įrenginys, jungdamasis prie Telecentro tinklo, sukuria asmeninę Wi-Fi ryšio zoną, kurioje internetu informaciją galima atsisiųsti į bet kurį Wi-Fi sąsają turintį įrenginį.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama